Sprzedaż gier: The Last of Us: Remastered po raz kolejny na szczycie listy

W sieci opublikowano kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na terenie Wielkiej Brytanii. Gracze najczęściej sięgają po The Last of Us: Remastered na PlayStation 4.

The Last of Us: Remastered sprzedawane jest również w zestawie z PlayStation 4.
The Last of Us: Remastered sprzedawane jest również w zestawie z PlayStation 4.

Firma Chart-Track opublikowała w sieci najnowsze zestawienie sprzedaży gier w Wielkiej Brytanii. The Last of Us: Remastered po raz trzeci z rzędu znajduje się na pierwszym miejscu listy, oczywiście promując konsolę PlayStation 4. Zainteresowanie odświeżoną wersją przygód Ellie i Joela nie słabnie. Warto również podkreślić, że gra wyrównała tym samym wynik Titanfall oraz oraz Watch Dogs na tym polu, tym samym pobijając wynik innej gry na PlayStation 4 w postaci inFamous: Second Son.

Przygody Aidena Pierce’a po raz trzeci już znajdują się na drugim miejscu listy. Ciekawa sytuacja to również pozycja Minecraft na konsolę Xbox 360, które uzyskało świetny wynik sprzedażowy i trafiło na trzecie miejsce na liście.

 Poniżej znajdziecie pierwsze dziesięć miejsc na liście sprzedaży w UK. Dane w zestawieniu dotyczą okresu 10 – 16 sierpnia:

1. THE LAST OF US: REMASTERED
2. WATCH DOGS
3. MINECRAFT: XBOX 360 EDITION
4. CALL OF DUTY: GHOSTS
5. MINECRAFT: PLAYSTATION 3 EDITION
6. THE LEGO MOVIE VIDEOGAME
7. FIFA 14
8. GRAND THEFT AUTO V
9. BATTLEFIELD 4
10. TITANFALL

Written By
More from Patryk

Project C.A.R.S. – zwiastun prosto z targów E3 2014!

Na targach w Los Angeles pojawiło się również Project C.A.R.S, którego zwiastun...
Read More