Sprzedaż gier – The Last of Us: Remastered gromi konkurencję

Udostępniono oficjalne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na terenie Wielkiej Brytanii. Lista otrzymała nowego lidera, którym jest gra The Last of Us: Remastered.

The Last of Us wygrało wiele nagród na międzynarodowych plebiscytach.
The Last of Us wygrało wiele nagród na międzynarodowych plebiscytach.

Dzięki firmie Chart-Track, która opublikowała zestawienie najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii, możemy przekonać się o energicznej premierze The Last of Us: Remastered. Odświeżona wersja gry sprzed roku wskoczyła przebojem na pierwszą pozycję tabeli. Okazuje się, że jest to piąta, pod względem wielkości, premiera na rynku w Wielkiej Brytanii. Co więcej, dla PlayStation 4 jest to czwarty najlepszy debiut gier, które z miejsca trafiały na pierwsze miejsce listy.

Odświeżona wersja przygód Ellie i Joela zepchnęła na niższe miejsca między innymi Watch Dogs oraz FIFA 14. Gra firmy Ubisoft przewodziła stawce od sześciu tygodniu, a więc zrzucenie jej z pierwszego miejsca to świetny wynik.  LEGO Przygoda Gra Wideo udało się awansowało na czwarte miejsce, a to za sprawą debiutu filmu na nośnikach DVD oraz Blue-Ray. Nadal świetnie sprzedaje się Battlefield 4 oraz Call of Duty: Ghosts, które są w pierwszej dziesiątce od długich miesięcy.

Dane w zestawieniu dotyczą okresu 27 lipca – 2 sierpnia.

  1. The Last of Us: Remastered
  2.  Watch Dogs
  3.  FIFA 14
  4.  LEGO Przygoda Gra Wideo
  5.  Minecraft: Xbox 360 Edition
  6.  Minecraft: PS3 Edition
  7.  Sniper Elite 3: Afrika
  8.  Call of Duty: Ghosts
  9.  Battlefield 4
  10.  Grand Theft Auto 5

Written By
More from Patryk

Kilka minut z kampanią Battlefield: Hardline

W sieci udostępniono obszerny materiał wideo przedstawiający kampanię jednoosobową w grze Battlefield...
Read More