Sprzedaż gier – FIFA 15 za mocna dla DriveClub i Obcego

W sieci pojawiło się kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na terenie Wielkiej Brytanii. Piłka nożna od EA Sports nadal na szyczcie, nie straszny jej DriveClub ani Alien: Isolation.

Obcy: Isolacja pojawi się przede wszystkim na PlayStation 4 oraz Xbox One. Czy będzie to powrót wielkiej marki do branży gier wideo?
Obcy: Isolacja pojawi się przede wszystkim na PlayStation 4 oraz Xbox One. Czy będzie to powrót wielkiej marki do branży gier wideo?

Firma Chart-Track opublikowała kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na terenie Wielkiej Brytanii. FIFA 15 nadal jest na szczycie zestawienia, nawet pomimo wielkich premier DriveClub oraz Alien: Isolation.

Horror od Creative Assembly zdobył uznanie w oczach graczy, przebojem wbił się na drugie miejsce na liście. Gra wyścigowa studia Evolution na ten moment znajduje się na piątek pozycji, to dość słaby wynik, jak na spore oczekiwania względem tego tytułu.

Na poniższej liście mamy również innych debiutantów. Na rynku dostępne jest już wybitnie przygotowane NBA 2K15, jak również Sleeping Dogs: Definitive Edition w wersji na Xbox One oraz PlayStation 4.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/fifa_15/news/uk_video_game_chart_alien_and_driveclub_fail_to_move_fifa_15_from_no_1_2.html]

1. FIFA 15
2. ALIEN: ISOLATION
3. MIDDLE EARTH: SHADOW OF MORDOR
4. FORZA HORIZON 2
5. DRIVECLUB
6. DESTINY
7. SKYLANDERS TRAP TEAM
8. NBA 2K15
9. SUPER SMASH BROS.
10. MINECRAFT: PLAYSTATION EDITION

Written By
More from Patryk

Studio Codemasters dotknęła fala zwolnień

Brytyjczycy ze studia Codemasters zostali zmuszeni do zwolnień pracowników, którzy pracowali między...
Read More