Sprzedaż gier: FIFA 15 nadal na szczycie tabeli w Wielkiej Brytanii

FIFA 15 to nadal najlepiej sprzedająca się gra na terenie Wielkiej Brytanii. Premiery Middle-earth: Shadow of Mordor oraz Forza Horizon 2 znacznie zagroziły dominacji piłki od EA Sports.

Middle-earth: Shadow of Mordor jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One, komputerach osobistych, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.
Middle-earth: Shadow of Mordor jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One, komputerach osobistych, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Kolejny tydzień, to również kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier wideo na terenie Wielkiej Brytanii. Autorzy zestawienia to firma Chart-Track. Pierwsze miejsce na liście nadal zajmuje FIFA 15, która wcześniej zdetronizowała wielką premierę w postaci Destiny.

W tym zestawieniu bardzo wysoko pojawili się nowi gracze. Mowa tutaj o ekskluzywnej grze wyścigowej na konsole Microsoftu, czyli Forza Horizon 2, jak również długo oczekiwanym Middle-earth: Shadow of Mordor. Obie pozycje są bardzo wysoko. Jeżeli chodzi o grę Playground Games, to druga odsłona Horizon sprzedała się w ilości 73 procent na Xbox one, a tylko 27 na Xboksie 360. Nie ujawniono informacji na temat rozchwytywanych wersji Mordoru na konsolach stacjonarnych.

1. FIFA 15
2. MIDDLE-EARTH: SHADOW OF MORDOR
3. FORZA HORIZON 2
4. SUPER SMASH BROS
5. DESTINY
6. MINECRAFT: PLAYSTATION EDITION
7. DISNEY INFINITY 2.0
8. MINECRAFT: XBOX 360 EDITION
9. CALL OF DUTY: GHOSTS
10. THE SIMS 4

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/fifa_15/news/uk_video_game_charts_fifa_15_fends_off_shadow_of_mordor_and_forza_horizon_2_to_hold_on_to_no_1.html]

Written By
More from Patryk

Project CARS kontra rzeczywistość? Co wypada lepiej?

W sieci pojawiło się kolejne porównanie rozgrywki z rzeczywistością w grze Project...
Read More