Sprawdźmy, jak na przestrzeni lat zmieniało się Assassin’s Creed

Zamieszczono w sieci podsumowanie dokonań serii Assassin’s Creed w branży gier wideo. Filmik ma nas przygotować do wielkiej premiery Assassin’s Creed: Unity.

Seria Assassin's Creed wchodzi w nową generacją konsol, ale Ubisoft nie zostawia właścicieli Xboksa 360 i PlayStation 3 na lodzie.
Seria Assassin’s Creed wchodzi w nową generacją konsol, ale Ubisoft nie zostawia właścicieli Xboksa 360 i PlayStation 3 na lodzie.

Marka Assassin’s Creed od firmy Ubisoft jest już z nami od ładnych kilku lat. Produkcja debiutowała na konsolach poprzedniej generacji i mieniła się jako rewolucja w gatunku gier przygodowych. W sieci udostępniono bardzo ciekawe materiały wideo charakteryzujące całą historię Asasynów.

Pierwsza odsłona gry pojawiła się na rynku w roku 2007 na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputerach osobistych. Ubisoft zapowiadało rewolucję w podejściu do rozgrywki, producent chciał wprowadzić swobodną eksplorację oraz pionierskie podejście do walki. Oryginał zebrał wysokie oceny, ale pozostawił sporo niedosytu wśród graczy. Producent zwęszył zainteresowani i rozpoczął serię.

Gry które wchodzą w skład marki:
Jaka jest Twoja ulubiona część serii opowiadającej o przygodach Templariuszy z Asasynami?

Written By
More from Patryk

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes – nowa galeria screenów

Konami podzieliło się ze światem graczy kolejną galerią screenów z gry Metal...
Read More