Sprawdźcie siedem powodów, dla których warto kupić inFamous: First Light

PlayStation Polska EXTRA opublikowało bardzo fajny materiał na temat samodzielnego dodatku do gry inFamous: Second Son o tytule First Light. Wcielamy się w nim w niebezpieczną Fetch.

infamous-first-light-banner
Abigail „Fetch” Walker jest główną bohaterką samodzielnego dodatku do inFamous: Second Son w postaci First Light.

Wczoraj odbyła się oficjalna premiera samodzielnego dodatku do inFamous: Second Son na PlayStation 4. Mowa tutaj o First Light, którego główną bohaterką jest Abigail ”Fetch” Walker, czyli przyjaciółka protagonisty oryginału. Tytuł dostępny jest w dystrybucji cyfrowej, jak również w tradycyjnej formie pudełkowej

Z okazji premiery samodzielnego dodatku do jednej z najładniejszych gier na PlayStation 4 przygotowano ciekawy materiał wideo na jego temat. Na oficjalnym kanale PlayStation Polska EXTRA zamieszczono filmik o nazwie ”7 powodów, dla których warto wrócić do Seattle”. Jak za pewne się domyślacie, autorzy nagrania starają się nam naświetlić największe zalety tego tytułu. Przypominam również, że jeszcze wczoraj, na naszym serwisie zamieszczaliśmy przegląd pierwszych recenzji First Light. 

First Light to pierwszy, w pełni samodzielny dodatek do gry studia Sucker Punch. Pozwoli nam się on wcielić w postać urokliwej Fetch, która dodatkowo jest niezwykle groźną postacią. Wszyscy Ci, którzy będą chcieli ograć ten tytuł, nie potrzebują do tego oryginalnej wersji gry. Sony udostępni zawartość jako samodzielną grę, a więc będziecie mogli przetestować mechanikę inFamous: Second Son przed zakupem ”podstawki”.

Written By
More from Patryk

PlayStation Experience – oglądaj transmisję na żywo w internecie

PlayStation Experience w tym roku będzie niesłychanie mocne i można spodziewać się...
Read More