Sprawdźcie samochody z dodatku DLC Apex Expansion Pack do DriveClub

Na Twitterze pojawiła się oficjalna data debiutu dodatku DLC Apex Expansion Pack dla gry DriveClub na PlayStation 4.

Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Twórcy gry DriveClub już wcześniej informowali graczy o udostępnieniu na przestrzeni tego tygodnia dodatku DLC o nazwie Apex Expansion Pack. Teraz na Twitterze potwierdzili tylko, że dodatkowa zawartość zostanie udostępniona w środę. Już jutro gracze mogą liczyć na dodatkowe wydarzenia, trofea oraz samochody.

W skład dodatku DLC Apex Expansion Pack wejdą następujące auta:

  • Enzo Ferrari
  • Caterham R500 Superlight
  • Chevrolet Corvette ZR1 Centennial Edition
  • McLaren 650S Coupe
  • Jaguar C-X75 Prototype Edition

Apex Expansion Pack wejdzie w skład przepustki sezonowej, a więc pobrać go będą mogli bezpłatnie wszyscy jej właściciele. Oczywiście dodatkową zawartość mogą zakupić wszyscy pozostali.

Twórcy udostępnili również wysokiej jakości galerię screenów, na których znalazły się nowe samochody. Galeria do wglądu poniżej.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/01/26/ps4-exclusive-driveclub-gets-glorious-1080p-screenshots-showing-the-new-dlc-cars-info-in-updates/]

Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon piękny na nowych screenach

W sieci zostały opublikowane kolejne zdjęcia z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon....
Read More