Sprawdźcie ponad 20 minut z grą Dark Souls II: Scholar of the First Sin na PlayStation 4

Redakcja PlayStation Access udostępniła dłuży materiał wideo z gry Dark Souls II: Scholar of the First Sin na PlayStation 4.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin to odświeżona wersja Dark Souls II dedykowana PlayStation 4.
Dark Souls II: Scholar of the First Sin to odświeżona wersja Dark Souls II dedykowana PlayStation 4.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin na PlayStation 4 wygląda bardzo dobrze, czego dowodem jest poniższy gameplay autorstwa redakcji PlayStation Access nagrany w jakości 1080p i 60 klatkach na sekundę. Wszyscy Ci, którzy wcześniej nie mieli okazji zagrać w bestseller From Softwre, a mają już konsolę nowej generacji, powinni się tą pozycją zainteresować.

From Software nie ograniczyli się tylko do odświeżenia oprawy graficznej. Na śmiałków znających oryginalne Dark Souls II czeka wiele niespodzianek. Autorzy nagrania podkreślają, że przeciwnicy zostali rozstawieni w innych miejscach, podobnie jak bossowie. Podczas rozgrywki, szczególnie w trakcie starć z najpotężniejszymi stworami, ulegnie zmianie taktyka. Gracz będzie musiał szukać nowych sposobów na znanych bossów.

Dark Souls 2 trafi na rynek wraz z trzema opublikowanymi dodatkami, czyli Crown of the Sunken King, Crown of the Ivory King, jak również Crown of the Old Iron King. Nowa wersja będzie wyposażona w dodatkowe zadania poboczne, nowych bohaterów pobocznych oraz usprawnioną rozgrywkę.

Written By
More from Patryk

LittleBig Planet 3 – recenzja PlayStation 4

LittleBig Planet 3 to kolejna odsłona bardzo popularnej i udanej serii gier...
Read More