Sprawdźcie obszerną prezentację Dragon Age: Inkwizycja

W sieci udostępniono obszerny materiał z gry Dragon Age: Inkwizycja. Tytuł pojawi się w przyszłym miesiącu między innymi na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.
Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

Mało Wam filmików z Dragon Age: Inkwizycja? Jeżeli tak, to BioWare przygotowało dla graczy 45 minut soczystych materiałów z tego wysokobudżetowego RPG, które pojawi się między innymi na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Autorzy zdecydowali się zaprezentować zamek, czyli siedzibę naszych bohaterów. Okazuje się, iż inkwizytorzy będą mogli w dowolnym momencie się tam wybrać, wyleczyć rany, wypocząć, dostosować ekwipunek, zarządzać skarbcem oraz umiejętnościami.

Kolejna część materiału to konkretna akcja. Producenci zdecydowali się pokazać graczom, w jaki sposób przygotowali system walki. BioWare rozwinęło system z poprzednich odsłon, bowiem teraz będziemy mogli wydawać rozkazy naszym podopiecznym, ustalać konkretną strategię i przydzielać rozkazy. Całość wygląda całkiem przekonująco, a co najważniejsze, podczas rozgrywki będziemy mogli stoczyć setki walk oraz być nagradzani bardzo ciekawym uzbrojeniem.

Dragon Age: Inkwizycja debiutuje 20 listopada na Xbox One, PlayStation 4, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych.

Written By
More from Patryk

Projekt Resident Evil 2 Remake powoli staje się faktem!

Wiele wskazuje na to, że firma Capcom faktycznie przygotowuje się do odświeżenia...
Read More