Sprawdźcie nowy trailer do gry Mad Max w polskiej wersji językowej

Mad Max na PlayStation 4 oraz Xbox One to jedna z ciekawszych premier września. Warto się zainteresować zwiastunem w polskiej wersji językowej.

Warner Bros. Interactive Entertainment i Avalanche Studios prezentują nowy trailer do gry Mad Max pod tytułem Stronghold. Materiał przedstawia uzbrojone po zęby twierdze i umocnienia, jakie przyjdzie nam spotkać na postapokaliptycznych pustkowiach. Tytułowy Max spotyka w nim wiele intrygujących postaci, takich jak Jeet, Gutgash, Pink Eye czy Deep Friah.

Gra Mad Max ukaże się 1 września w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także komputerach PC również w wersji cyfrowej. Za tłumaczenie gry odpowiada firma QLOC S.A.

Mad Max to gra akcji w otwartym świecie, umiejscowiona w postapokaliptycznym świecie, w którym kluczem do przeżycia są samochody. Gracz wciela się w postać Mad Maxa, samotnego wojownika walczącego o przetrwanie na Pustkowiach i toczącego pojedynki z brutalnymi gangami.

Zapowiada się niesamowicie, warto czekać, bo Mad Max nigdy nie miał tak fajnie zrealizowanego wcielenia w branży gier wideo.

[informacja prasowa]

 

[interaction id=”55b1f7651e52ba82055946e0″]

Written By
More from Patryk

DriveClub w wersji PlayStation Plus bez daty premiery

Głos w sprawie kłopotliwej premiery DriveClub zabrał szef Sony Shuei Yoshida. Jego...
Read More