Sprawdźcie nowy gameplay z gry Tekken 7

Nowy gameplay z gry Tekken 7 pojawił się na YouTube. Tym razem autorzy nagrania starają się zaprezentować graczom tryb swobodnego treningu.

Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.
Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.

Katsuhiro Harada od wielu miesięcy, a może nawet i lat, przygotowuje nową odsłonę serii Tekken w wersji na konsole nowej generacji. Ekscentryczny producent przygotował dla graczy mnóstwo nowości, szczególnie w postaci nowych zawodników. Warto jest rzucić okiem, jak nowe persony radzą sobie w akcji.

Hwoarang oraz Marshall Law to klasa sama w sobie, a jacy są Twoi ulubieni zawodnicy z serii Tekken?

Na oficjalnym kanale gry na YouTube pojawił się najnowszy filmik prezentujący grę Tekken 7 w akcji. Namco przygotowało klasyczną bijatykę, w której powinni odnaleźć się wszyscy weterani marki. Oczywiście producenci gry nie zapominają o niedoświadczonych graczach, dla których to przygotowano swoiste samouczki. Poniższy gameplay daje obraz tego, jak wyglądają najpotężniejsze kombinacje ciosów weteranów serii (Paul, Marshall Law) oraz zupełnie nowych zawodników.

Filmik opublikowano w wysokiej rozdzielczości, co dodatkowo może ucieszyć wielu graczy – gameplay wygląda niesamowicie. Tekken 7 ma pojawić się na rynku jeszcze w roku 2015.

Written By
More from Patryk

Rzuć okiem na edycję kolekcjonerską Dying Light

Dying Light otrzyma specjalną edycję kolekcjonerską. Firma Techland zdecydowała się wypuścić na...
Read More