Sprawdźcie najnowsze screeny z Dragon Age: Inkwizycja!

DRAGON AGE: INKWIZYCJA TO KOLEJNA CZĘŚĆ ZNANEJ SERII GIER RPG. PREMIERA ZAPLANOWANA JEST NA 9 PAŹDZIERNIKA TEGO ROKU NA KONSOLE STAREJ I NOWEJ GENERACJI ORAZ NA KOMPUTERY OSOBISTE. PO PRZESUNIĘCIU PREMIERY WIEDŹMINA 3 JEST TO NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANY RPG TEGO ROKU.

Czy Dragon Age: Inkwizycja spełni oczekiwania fanów serii?

Jak do tej pory twórcy nie udostępnili pokaźnej porcji materiałów. Dotychczas pojawiło się jedynie kilka obrazków, standardowych filmików i okładka, którą przedstawiliśmy tutaj. Tym razem na swoim profilu na Twitterze serwis AllGamesBeta umieścił kilka screenów prezentujących Emprise Du Lion, czyli jedną z lokacji, którą przyjdzie nam odwiedzić podczas rozgrywki. Przedstawione obrazki stoją na dobrym poziomie graficznym, co zapewne tylko podniesie oczekiwania wobec najnowszej odsłony Dragon Age.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona serii gier z gatunku cRPG stworzona przez firmę BioWare. Gra utrzymana jest w klimatach fantasy. Podczas trzeciej części wcielamy się w bohatera, który jest przywódcą tytułowej inkwizycji. Tworząc system walki twórcy starali się, aby zadowolił on graczy, którzy preferują walkę taktyczną, nie zapominając przy tym o miłośnikach akcji. Dzięki ulepszonej sztucznej inteligencji wrogowie atakują w zróżnicowanych i zorganizowanych grupach. Potrafią się także wzajemnie wspierać oraz reagować na to, co dzieję się na polu walki. Dzięki temu walka nie polega na machaniu ślepo mieczem, ale czasem wymaga od gracza pomyślunku i dobrania odpowiedniej taktyki.Dragon Age: Inkwizycja działa na silniku Frostbite 3, który graczom znany jest przede wszystkim z najnowszej odsłony serii Battlefield. Dzięki niemu twórcy mogą wykreować duże otwarte przestrzenie. Podczas rozgrywki występuje cykl dnia i nocy oraz zmieniająca się pogoda.

[dzięki- VG24/7]
More from Mikołaj Ciesielski

Wyścig przy zachodzie słońca- nowy materiał wideo z Project Cars

Project Car jest innowacyjną grą wyścigową, za którą odpowiedzialne jest Slighlty Mad...
Read More