Sprawdźcie kulisy powstawania ścieżki dźwiękowej Bloodborne

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From Software. Do sieci trafił materiał, który pokazuje kulisy powstawania ścieżki dźwiękowej gry.

Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.

Bloodborne to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy PlayStation 4. Gotycki klimat twórcy chcą otrzymać nie tylko poprzez mroczne i świetnie zaprojektowane lokacje, ale również poprzez ścieżkę dźwiękową, która zapowiada się naprawdę świetnie.

Do sieci trafił nowy materiał wideo, który zabiera nas za kulisy powstawanie ścieżki dźwiękowej najnowszej produkcji From Software. Na ten moment możemy powiedzieć, że o ten aspekt raczej możemy być spokojni. Szczególnie po obejrzeniu poniższego materiału, który pokazuje, że twórcy profesjonalnie podchodzą do kwestii udźwiękowienia gry.

Warto wspomnieć, że Bloodborne napędzane jest nowym silnikiem, który stworzony został z myślą o współpracy z PlayStation 4, co ma zaowocować wysokiej jakości efektami graficznymi. Ponadto najnowsza produkcja From Software ma działać w rozdzielczości 1080p oraz w 30 klatkach na sekundę.

Bloodborne trafi wyłącznie na najnowszą konsolę Sony, czyli na PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 24 marca 2015 roku.

 

More from Mikołaj Ciesielski

Ekranizacja The Last of Us będzie się różnić względem pierwowzoru

Niedawno na rynek trafiła poprawiona wersja The Last of Us  z podtytułem...
Read More