Sprawdźcie kooperację w nadchodzącym Dying Light

Serwis informacyjny Gamespot opublikował na swoich łamach wideo prezentujący tryb kooperacji w nadchodzącej grze Dying Light, która pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dying Light pojawi się 30 stycznia w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz PC na terenie naszego kraju. Wszyscy oczekują tej wielkiej premiery, za którą odpowiada studio Techland. Oczekiwania może nam umilić materiał wideo opublikowany przez redakcję Gamespot, która dorwała się do trybu kooperacji w Dying Light.

Redakcja Gamespot miała więc okazję sprawdzić osobiście, jak tryb kooperacji radzi sobie w praktyce. W grach tego typu, czyli traktujących o epidemii zombies i przetrwaniu, szczególnie istotnym elementem jest współpraca pomiędzy graczami. Każdy z członków drużyny powinien zatem walczyć na rzecz zespołu i osłaniać swoim sprzymierzeńców. W Dying Light zauważalny jest stosunkowo wysoki poziom trudności, szczególnie w nocy, kiedy to zombies są wyjątkowo agresywni, a więc drużyna powinna uważać.

Poniżej możecie zobaczyć najnowszy materiał przedstawiający Dying Light w ruchu. Warto ustawić jakość na High Definition, aby w pełnie cieszyć się jakością rozgrywki.

[dzięki – http://www.gamespot.com/videos/shovelling-zombies-let-s-play-dying-light-co-op/2300-6423023/]

Written By
More from Patryk

Batman: Arkham Origins – rozgrywka z dodatku Cold, Cold Heart

Batman: Arkham Orogins otrzyma niebawem rozszerzenie fabularne w postaci DLC Cold, Cold...
Read More