Sprawdźcie jak Stefanie Joosten, czyli Quiet gra w grę Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain to jedna z najgłośniejszych premier ostatnich lat. Dziś większość uwagi graczy skupiona jest właśnie na tej produkcji. W jej udziale bierze również udział Stefanie Joosten, która wcieliła się w seksowną Quiet.

Takich filmików chciałbym więcej, przy premierach wielkich gier. Stefani Joosten to modelka, która wcieliła się w postaci Quiet z gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain. Hideo Kojima widział ją w roli seksownego żołnierza a dziś Joosten zdecydowała się pograć w ten tytuł i wrzucić swoje wrażenia do sieci.

Na kanale YouTube o nazwie GirlGamerGaB zdecydowała się rozpocząć nową serię z superprodukcji Hideo Kojimy i zaprosiła do pierwszego odcinka samą Stefanie Joosten. Odtwórczyni roli Quiet zdecydowała się rozegrać sam prolog, ale nawet wstęp w jej wykonaniu ogląda się niesamowicie. Dziewczyny dają radę i sprawnie przechodzą pierwszy, najtrudniejszy dla Big Bossa etap tej wspaniałej gry.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain jest bardzo wysokiej jakości skradanką, która zbiera od wszystkich praktycznie maksymalne oceny. Hideo Kojima udanie zamyka wszystkie wątki rozpoczęte w przeszłości i oddaje w ręce gracza ostatnią, niezwykłą i kompleksowo przygotowaną odsłonę serii Metal Gear Solid. Poniżej możecie zobaczyć wspomniane nagranie wideo z Paniami oraz zdjęcie Stefanie Joosten z jej ”plastikowym” wcieleniem w postaci seksownej Quiet.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Metal Gear Solid to seria gier komputerowych łącząca w sobie elementy akcji i gry szpiegowskiej. Seria została stworzona przez Hideo Kojimę i wydana przez japońskie studio Konami. W grach przeważnie głównym bohaterem jest żołnierz Solid Snake, którego zadaniem jest zazwyczaj cicha eksploracja. Pierwsza odsłona serii pojawiła się na pierwszym PlayStation w roku 1998.[/efsnotification] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/Stefanie-Joosten-Holds-Quiet-Action-Figure.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=7M3WYB-l-yI” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55eeb2efcfb503701d11ba51″]

Written By
More from Patryk

Rockstar wyjaśnia, dlaczego GTA V trafi później na komputery osobiste

Firma Rockstar postanowiła wystosować oficjalny komunikat dotyczący premiery Grand Theft Auto V...
Read More