Sprawdźcie jak prezentuje się Watch Dogs na Wii U

W sieci udostępniono materiał wideo przedstawiający pierwsze minuty z gry Watch Dogs w wersji na Nintendo Wii U. Premiera już w przyszłym tygodniu.

Aiden Pierce to nowa sylwetka w świecie gier wideo. Trzeba przyznać, że jest on bardzo charakterystyczny i zaprojektowany z pomysłem.
Aiden Pierce to nowa sylwetka w świecie gier wideo. Trzeba przyznać, że jest on bardzo charakterystyczny i zaprojektowany z pomysłem.

Watch Dogs to bez wątpienia jedna z największych premier tego roku, a może i ostatnich lat. Produkcja która pochłonęła miliony dolarów trafiła na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Teraz czas na wersję na konsolę Nintendo Wii U, która debiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu.

Z tej okazji udostępniono w sieci całkiem pozytywny materiał dotyczący tej właśnie pozycji w wersji na konsolę Nintendo. Tytuł prezentuje całkiem przyzwoity poziom, nawet pomimo działania na teoretycznie słabszej konsoli niż PlayStation 4 oraz Xbox One.

Aiden Pierce, czyli główny bohater gry wygląda bardzo przyzwoicie, jego ruchy, animacja, podobnie zresztą jak wirtualne otoczenie. Pamiętajcie jednak, że wersja cyfrowa gry to aż 16 GB danych, które będziecie musieli pobrać z sieci. Autorzy gry nie uwzględnili ponadto wydania dodatku fabularnego Bad Blood, który z przyjemnością mogą ogrywać użytkownicy innych konsol.

Written By
More from Patryk

Pamiętajcie o dzisiejszej premierze gry WWE 2K16

Osobiście lubię wrestling i cotygodniowe śledzenie zmagań moich ulubionych zawodników. Kane powrócił...
Read More