Sprawdźcie jak piękne może być Resident Evil 4

W sieci udostępniono pierwszą część modyfikacji Resident Evil 4 HD Project. Efekty możecie zobaczyć na specjalnie na tę okazję zmontowanym filmiku.

Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.
Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.

Firma Capcom w lutym tego roku wypuściła na rynek grę Resident Evil 4 Ultimate HD Edition w wersji na komputery osobiste. Produkcja obsługiwała kontrolery, dawała dostęp do Steamworks oraz osiągnięć. Nieznacznie również usprawniono na rzecz tej edycji oprawę graficzną tej legendarnej odsłony serii. Tytuł pojawił się tylko na komputerach osobistych, ale dwóch uzdolnionych sympatyków produkcji zdecydowało się ulepszyć ją jeszcze bardziej. Stąd też w sieci pojawiła się pierwsza część modyfikacji nazwanej Resident Evil 4 HD Project.

Mowa tutaj o projekcie dwóch ambitnych fanów, którzy zdecydowali się dogłębnie odmienić oblicze graficzne gry. Widać to już po pierwszym filmiku przez nich zmontowanym. Autorzy modyfikacji włożyli bardzo dużo pracy w swój projekt, grafika prezentuje się o wiele lepiej w porównaniu z ofertą Capcomu. Głównie za sprawą świetnie wyeksponowanych powierzchni, animacji oraz ilości detali, zmiany widać gołym okiem na poniższej prezentacji.

Każdy z Was, kto tylko posiada grę Resident Evil 4 Ultimate HD Edition na komputerach osobistych może pobrać rzeczoną aktualizację. Link do zawartości znajdziecie poniżej, razem z dodatkową zawartością, która może wspomóc wszystkich tych, którzy będą mieli problemy z zainstalowaniem rzeczonej zawartości.

Pierwsza część modyfikacji będzie dotyczyć jedynie pierwszej lokacji, czyli zapamiętanej z pewnością przez wielu z Was wioski. W późniejszym okresie autorzy obiecali udostępniać kolejne części modyfikacji. Rzućcie okiem na zwiastuj i jeżeli macie okazję, to sprawdźcie to osobiście.

Written By
More from Patryk

Galeria tapet z samochodami Lamborghini prosto z Driveclub

Twórcy gry Driveclub opublikowali w sieci tapety z samochodami Lamborghini, które wchodzą...
Read More