Sprawdźcie gameplay z automatowej wersji gry Tekken 7

Kolejny gameplay z gry Tekken 7 pojawił się w sieci. Tym razem nagranie zostało zmontowane przy stoisku z automatem z grą – warto jest rzucić okiem na nowych zawodników.

Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.
Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.

W Kraju Kwitnącej Wiśni są już dostępne pierwsze automaty z grą Tekken 7. Dzięki temu gracze mogą rzucić okiem na materiały tamtejszych graczy, który uwieczniają rozgrywkę swoimi kamerami. Jeden z takich filmików przedstawiający gameplay w czystej postaci pojawił się właśnie w sieci.

Tekken 7 będzie jedną z najważniejszych gier na konsolach nowej generacji. Dlaczego? Bowiem aktualnie jest niewiele, wręcz wcale, gier z gatunku bijatyk, a gracze nadal kochają tego typu rozgrywkę. Tekken 7 na automacie wygląda bardzo efektownie, choć nagranie wideo pozostawia wiele do życzenia.

Najnowsza odsłona serii pozwoli wcielić się w zupełnie nowe postaci – Lucky Chloe oraz Shaheen. Gra pozwoli graczom na wybór spośród mnóstwa ciekawych aren oraz zawodników. Na poniższym materiale warto właśnie zwrócić uwagę na debiutantów, którzy na tle legend radzą sobie całkiem sprawnie.

Oczywiście należy pamiętać, że poniższy fragment pochodzi z automatów z grą. Tytuł w wersji na PlayStation 4 bądź Xbox One będzie prezentował się o wiele lepiej, toteż czekamy na konkretną prezentację gry właśnie w wersji na konsole stacjonarne.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/02/tekken-7-lucky-chloe-shaheen-off-screen.html]

Tags from the story
, , , , , , ,
Written By
More from Patryk

Star Wars Battlefront zostanie ujawnione w przyszłym miesiącu na Star Wars Celebration

Star Wars Battlefront zostanie ujawnione w pełni już w przyszłym miesiącu w...
Read More