Sprawdź zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Street Fighter 5 na PlayStation 4

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat piątej odsłony cyklu Street Fighter. Dokładnie to dotyczą one edycji kolekcjonerskiej gry na PlayStation 4, która została w pełni ujawniona.

Edycje kolekcjonerskie to w ostatnim okresie bardzo popularny temat. Dziś możecie rozważyć zakup edycji specjalnej gry Street Fighter 5 na PlayStation 4. Zestaw przygotowany przez firmę Capcom zawiera kilka ciekawych elementów, między innymi popularną ostatnimi czasy w podobnych edycjach figurkę bohatera z gry.

W skład edycji kolekcjonerskiej gry Street Fighter 5 na PlayStation 4 wchodzą:

  • figurka Ryu (25 centymetrów),
  • kolekcjonerski artbook (48 stron),
  • egzemplarz gry,
  • kod na cyfrowe dodatki do wykorzystania w grze,
  • kod na miesięczną subskrypcję kanału Capcom Fighters Channel (Twitch),
  • kod na pobranie oficjalnego soundtracku z gry.

Oczywiście Capcom nie byłby sobą, gdyby nie przygotowano wszelkiej maści dodatków cyfrowych i strojów dla bohaterów. W sieci pojawiły się screeny przedstawiające alternatywne stroje dla Ryu, Cammy, Chun-Li oraz generała Bisona. Zdjęcia strojów możecie zobaczyć poniżej, dostępne są one w edycji kolekcjonerskiej. Premiera Street Fighter 5 na PlayStation 4 dopiero w przyszłym roku.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/street-fighter-5-preorder-1.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/street-fighter-5-preorder-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/street-fighter-5-preorder-3.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/street-fighter-5-preorder-4.jpg”]

[interaction id=”55b2668ec902770806c7f57e”]

Written By
More from Patryk

Poznaliśmy datę premiery Kingdom Hearts HD 2.5 ReMIX!

Firma Square Enix jeszcze przed oficjalnym otwarciem targów E3 poinformowała graczy o...
Read More