Sprawdź wysokiej jakości gameplay z gry Project CARS

W sieci pojawiają się kolejne materiały wideo z Project CARS. Gameplay z tej gry potrafi zachwycić, szczególnie fanów cyfrowej motoryzacji.

Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji oraz PC.
Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji oraz PC.

Project CARS ma pojawić się na rynku w połowie maja. Do premiery zatem jeszcze sporo czasu, ale co jakiś czas możemy podziwiać kolejne materiały filmowe z tej gry. Gameplay prezentowany dzisiaj (via Gamersyde) może zachwycić właścicieli konsol nowej generacji oraz komputerów osobistych.

Poniższy gameplay z gry został zarejestrowany w wersji przeznaczonej na komputery PC. Autorzy nagrań korzystali z karty graficznej GTX 970, a więc całkiem porządnej na rynku, dzięki czemu możecie zobaczyć rozgrywkę w bardzo wysokiej jakości. Całość wygląda niesamowicie, tak na zewnątrz, jak również w środku wirtualnych samochodów. Asfalt jest świetnie oświetlony w trakcie ulewy, krople naturalnie zachowują się na szybie, karoserii oraz szosie. Samochody wchodzą w kontrolowane poślizgi, a spod ich kuł wydobywa się para wodna oraz dym. Efekty opracowano bardzo dobrze.

Premiera na PlayStation 4, Xbox One oraz PC za kilka tygodni. Miejmy nadzieję, że twórcy upublicznią niebawem konkretną datę premiery.

[dzięki – http://www.gamersyde.com/news_a_few_more_laps_on_project_cars-16407_en.html]

 

 

 

 

 

Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed: Unity – nowy silnik graficzny jest znacznie wydajniejszy

Ubisoft pracuje nad tym, aby Assassin’s Creed: Unity było pierwszą, kompletną grą...
Read More