Sprawdź trailer filmu telewizji BBC o serii Grand Theft Auto

W świecie internetu nic nie jest w stanie zaginąć bez śladu. Brytyjska telewizja publikowała i błyskawicznie usunęła trailer filmu o serii Grand Theft Auto. Trailer jednak pozostał na YouTube.

Harry Potter w świecie Grand Theft Auto? Tak, choć nie dosłownie. Danie Redcliffe znany głównie z serii filmów o Harrym Potterze wcieli się w Sama Hausera w filmie dokumentalnym o serii Grand Theft Auto. Do obsady rzeczonego filmu dołączy również Bill Paxton, który zagra prawnika Jacka Thompsona.

BBC zapowiada, iż ten 90-minutowy film opowiadać ma o kontrowersjach związanych z serią gier wideo Grand Theft Auto. I choć trailer został usunięty przez BBC, to w internecie zachowała się jego kopia, którą możecie obejrzeć poniżej. Opowieść przedstawiona w filmie ma bazować na faktach, czyli konflikcie Hausera z wspomnianym wcześniej prawnikiem. Ten drugi często stara się uzyskiwać wysokie odszkodowania za czyny, które popełniane są właśnie pod wpływem gier takich jak Grand Theft Auto.

Film jest już przygotowany, jego emisja nastąpi 15 września o godzinie 22: 30 na kanale BBC Two. Jeżeli tylko jesteście nim zainteresowani, to polecam sprawdzić go na antenie podczas premiery. Poniżej trailer filmu The Gamechangers do Waszej dyspozycji. Pytanie tylko, ile osób będzie zainteresowanych tym seansem?

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Grand Theft Auto (GTA) to seria gier komputerowych wydana przez firmę Rockstar Games. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych serii gier wideo, której pierwsza odsłona pojawiła się na rynku w roku 1997. W późniejszym okresie otrzymaliśmy kontynuację w postaci Grand Theft Auto 2 na PC oraz PlayStation. Rewolucja przyszła wraz z PlayStation 2, gdzie debiutowało kultowe Grand Theft Auto 3 oraz gry GTA Vice City i GTA San Andreas. W erze PlayStation 3 i Xboksa 360 na rynek trafiło Grand Theft Auto 4. Zaś ostatnio na wielu platformach pojawiło się również GTA 5.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=vHQI_MUbDGo” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”558941d99903ebaf492eb979″]

Written By
More from Patryk

Microsoft Polska zapowiedziało zestawy z konsolą Xbox One i grą Wiedźmin: Dziki Gon

Microsoft Polska potwierdziło właśnie nowy zestaw konsoli Xbox One wraz z grą...
Read More
  • Nie wiedziałem, ze świat gier video ma swojego Jobsa! 🙂