Sprawdź oficjalne okładki na DualShocka od Official PlayStation Magazine

Niegdyś, ale bardzo dawno temu, w dystrybucji na terenie naszego kraju był Oficjalny Magazyn PlayStation. Dziś go zabrakło i w takich momentach bardzo tego żałuję.

Dlaczego? Bowiem Official PlayStation Magazine w najnowszym numerze udostępnił całą stronę z naklejkami na kontroler DualShock dla PlayStation 4. Świetny dodatek do świetnego magazynu, o którym już niemalże zapomnieliśmy, o klasycznych plakatach nie wspominając.

W najnowszych, wrześniowym numerze magazynu PlayStation w Wielkiej Brytanii gracze otrzymają aż 20 oficjalnych naklejek na pada do PlayStation 4. Wśród najciekawszych znajdują się chociażby te z napisem ”Snaaake!”, logotypem Driveclub, Final Fantasy VII czy Biohazard. Co ciekawe, są to naklejki desygnowane na diodę LED, a więc jeżeli tylko ktoś jest zmęczony jej światłem, to powinien się zainteresować.

Poniżej możecie zobaczyć pełen zestaw tych naklejek, który do zgarnięcia jest wraz z Official PlayStation Magazine. Możliwe że pobliski Empik będzie miał prasę zagraniczną – warto sprawdzić.

[dzięki – http://www.psu.com/news/27668/DualShock-4-light-bar-decals-free-with-OPM-including-%E2%80%9CSNAAAAKE%E2%80%9D]

official playstation magazine

Written By
More from Patryk

Reżyser Uncharted 4 odchodzi do studia, które stworzyło League of Legends.

Transfery z jednej firmy do drugiej mają miejsce również w branży gier...
Read More