Sprawdź najnowszą wersję okularów Google Glass

Firma Google ujawniła nowe informacje na temat okularów Google Glass. Najnowszy model zostanie dopuszczony do sprzedaży i wygląda całkiem nieźle, choć tylko w formie biznesowej.

Google Glass najpewniej nie podbije rynku konsumenckiego, ale ma szansę być przydatne dla ludzi biznesu. Dziś poznajemy nowe informacje na temat okularów Google. Edycja Glass Enterprise ma nieco większy wyświetlacz, który będzie wygodniejszy dla oczu przedsiębiorców.

Wygląda na to, że Google koncentruje się na chwilę obecną na rynku biznesowym. Przygotowano większy wyświetlacz, aby korzystanie z Google Glass nie sprawiały problemów z wzrokiem i nadmiernym ”zezowaniem” podczas interakcji użytkownika z urządzeniem.

Co więcej, Google Glass oferować ma wydajniejszy procesor (Intel Atom) oraz lepszą i dłużej trzymającą baterię. Producent okularów wspomina nawet o możliwości podłączenia Google Glass do zewnętrznego źródła energii (akumulatorka bądź ładowarki). Trochę dziwne rozwiązanie, ale pracując przy biurku nie powinno to ludziom biznesu utrudniać funkcjonowania. Wspomniano również o wsparciu Wi – Fi.

Czy Google Glass stanie się tak popularne, jak chociażby Morpheus od Sony, czy Oculus Rift? Dziś wydawać by się mogło, że będzie z tym problem, ale ja osobiście uważam, że Google Glass ma większy potencjał rynkowy, niż sprzęty dla graczy. Rewolucja okularów Google nadejdzie, ale musimy na nią jeszcze chwilę poczekać.

google glass 2

google glass 3

[interaction id=”5558c479dd6f6a8844282921″]

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus maj 2015 – oferta ujawniona w Japonii

Japońscy gracze już wiedzą, jakie gry otrzymają w majowej ofercie PlayStation Plus....
Read More