Sprawdź najnowszą ofertę Deals with Gold, bo w niej między innymi GTA 5

W sieci pojawiła się kolejna rozpiska gier wchodzących w skład oferty Deals with Gold. Dziś Micosoft ma świetną ofertę dla graczy, bowiem przeceniono gry takie jak GTA 5 czy też The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited.

GTA 5 nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jest to tytuł, który wyszedł na PlayStation 3, Xboksa 360, PlayStation 4, Xbox One oraz pecety. Średnia gry na Metacritic to aktualnie 97 punktów właśnie w wersji na Xbox One. Tytuł jest niesamowity, rozległy oraz zapewni wiele godzin wspaniałej rozrywki. W ofercie Games with Gold możecie zakupić go z dodatkiem DLC.

Jeżeli mowa o innych grach z oferty, to warto również wspomnieć o The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited (recenzja tutaj), które radzi sobie znakomicie na konsolach nowej generacji. Średnia gry na Metacritic to 74 punkty. Pamiętajcie, że aby ogrywać ten tytuł, nie musicie już opłacać abonamentu.

Promocje Deals with Gold pozwalają oszczędzić aż do 75% w Sklepie Xbox. Posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują co tydzień dostęp do zniżek na wybrane gry i dodatki cyfrowe na konsole Xbox One i Xbox 360. W tym tygodniu w ofercie Deals with Gold:

Xbox One

Grand Theft Auto VGra na żądanie239,19 zł
Grand Theft Auto V + Great White Shark CardGra na żądanie243,59 zł
The Elder Scrolls Online: Tamriel UnlimitedGra na żądanie187,59 zł
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited Imperial EditionGra na żądanie221,09 zł
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited Premium EditionGra na żądanie320,92 zł
Trials Fusion Awesome Max Edition BundlePakiet97,19 zł
Forza Horizon 2 Storm Island ExpansionDodatek do gry35,00 zł

Xbox 360

GTA VGra na żądanie117,18 zł
GTA IVGra na żądanie24,99 zł
Grand Theft Auto: San AndreasGra na żądanie14,75 zł
Forza Horizon – Członkostwo VIP i pakiet samochodówDodatek do gry10,49 zł
[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=VjZ5tgjPVfU” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=0E9rNgZ57m8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=_KczoUxPRgs” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Trening Arno Doriana w Assassin’s Creed: Unity

Firma Ubisoft opublikowała w sieci nowe materiały wideo dotyczące Assassin’s Creed: Unity....
Read More