Sprawdź koncepcyjny gameplay z gry Uncharted 4: A Thief’s End

Nie od dziś wiadomo, że Naughty Dog robi najlepsze gry na PlayStation. Szczególnie pod względem oprawy wizualnej, która w Uncharted 4: A Thief’s End jest bajeczna.

W Hollywood odbywa się bardzo ciekawa impreza dotycząca animacji komputerowej, grafiki, oraz technik wykorzystywanych w kinematografii. Są tam obecni również przedstawiciele Naughty Dog prezentujący grę Uncharted 4: A Thief’s End.

Uncharted

Dzięki imprezie Gnomon School of Visual Effect możemy dowiedzieć się kilku ciekawych informacji na temat gry na PlayStation 4. Z zagranicy napływają do nas kolejne gorące materiały na temat superprodukcji Naughty Dog, między innymi to, że:

  • przygotowano bujną roślinność praktycznie w większości miejsc w świecie gry,

  • trawa poruszać się będzie w naturalny sposób i reagować na wydarzenia na ekranie – pochylać się, falować na wietrze,

  • liście to osobne elementy cząsteczkowe gry, które również będą zachowywać się zgodnie z wydarzeniami na ekranie (wiatr je rozwieje, wybuchy, itp.),

  • motyl z pierwszego trailera gry Uncharted 4: A Thief’s End został przygotowany w ostatnim momencie, przed prezentacją na E3,

  • tafla wody będzie w większości momentów odbijać otoczenie.

W sieci udostępniono kolejne trzy materiały wideo z tej wspaniałej gry. Gracze mogą liczyć na wsparcie znakomitego oprogramowania, które napisano właśnie na użytek produkcji gry na PlayStation 4.

Dzięki nowemu silnikowi gra Uncharted 4: A Thief’s End ma być najładniejszą w historii serii. Premiera produkcji dopiero w roku 2016.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/06/26/uncharted-4-videos-show-awesome-foliage-animation-and-water-puddles-technology/]

 

 

Written By
More from Patryk

PlayStation Vita Zwierzaki już dostępne na Twojej konsoli!

Firma Sony udostępniła grę PlayStation Vita Zwierzaki, która jest przyjemną dla oka...
Read More