Sprawdź jak wygląda praca w firmie Techland nad tworzeniem wspaniałych gier

Jak wygląda praca w studiu Techland? Twórcy gry Dying Light przygotowali bardzo fajny materiał i zaprosili kamerę do swojego studia.

W ostatnich dniach bardzo duże zainteresowanie w mediach wzbudził ranking opublikowany przez serwis Fortune.com, w postaci TOP 10 bestsellerów wśród gier, podsumowanie pierwszej połowy 2015 roku. W tym zaszczytnym gronie, na miejscu siódmym znalazła się także rodzima produkcja, stworzona przez Techland, czyli Dying Light.

To tylko dobitnie potwierdza, że na polu nowych technologii, to właśnie gry wideo są jedną z najważniejszych wizytówek Polski na rynkach światowych, a hit stworzony we Wrocławiu jest głównym pretendentem do zdobycia nagrody „Nowa marka 2015 roku” w globalnych rankingach.

Jak tworzy się hity, podbijające światowe rynki i jak wygląda praca w Techlandzie?

Zachęcamy do obejrzenia materiału filmowego na oficjalnym kanale studia. Techland szykuje się do kolejnej ofensywy światowych rynków. W związku z sukcesem komercyjnym Dying Light (ponad 4,5 miliona graczy po 100 dniach od premiery), firma planuje kolejne, zakrojone na szeroką skalę projekty.

Aktualnie powiększamy nasze zespoły – zarówno managerskie (Project Managerowie), deweloperskie (Programiści, Graficy), jak i okołodeweloperskie (Specjaliści ds. PR, Business Developerzy). Warto sprawdzić, jak wygląda praca w studiu tego rodzaju i jak pracuje się nad grami AAA.

[informacja prasowa]

 

[interaction id=”55a0bfcd529840a30ebd7e91″]

Written By
More from Patryk

Wysyp grafik rozgrywki z The Order: 1886

PlayStation 4 już niebawem otrzyma ekskluzywny tytuł na wyłączność. The Order: 1886...
Read More