Sprawdź jak projektowano efekty wizualne w inFamous: Second Son

Sucker Punch udostępnili bardzo ciekawe materiały wideo prezentujące fenomenalnie przygotowaną grafikę w grze inFamous: Second Son na PlayStation 4.

inFamous: Second Son pokazuje moc drzemiącą w PlayStation 4.
inFamous: Second Son pokazuje moc drzemiącą w PlayStation 4.

Twórcy gry inFamous: Second Son postanowili przeprowadzić transmisję na platformie Twitch w całości poświęconą oprawie graficznej, efektom wizualnym oraz przyszłości ich studia. Udostępnione materiały powinny zrobić wrażenie na absolutnie każdym graczu, szczególnie właścicielach konsol stacjonarnych.

Ekipa Sucker Punch zna się na swojej robocie, jak nikt inny, czego dowodem niech będą poniższe nagrania. Na pierwszym możecie zobaczyć skróconą wersję pełnego panelu dyskusyjnego, podczas którego Matt Matt Vainio wypowiada się na temat kompleksowego etapu produkcji gry, zwracania szczególnej uwagi na efekty cząsteczkowe, dym, ogień, wybuchy, jak również fascynujące oświetlenie oraz animację głównego bohatera.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić inFamous: Second Son w akcji na PlayStation 4, to absolutnie polecamy Wam ten tytuł. Jest to aktualnie jedna z najładniejszych gier na rynku, dostępna ekskluzywnie na konsoli Sony.

Na koniec warto dodać, że Sucker Punch snuje już plany na przyszłość. Twórcy chcą wykorzystać doświadczenie nabyte przy pracach nad inFamous: Second Son i przygotować dla graczy jeszcze efektowniejsze gry. Z poniższej prezentacji dowiadujemy się, że studio nie wykorzystało jeszcze zasobów sprzętowych PlayStation 4. Czekamy zatem na kolejne gry w ich wykonaniu.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/01/09/infamous-second-son-videos-show-how-the-games-amazing-visual-effects-on-ps4-were-made/]


Watch live video from SuckerPunchProductions on Twitch

Written By
More from Patryk

Firmware 3.00 do PlayStation 4 w szczegółach

Kenshin, bo tak nazywać się będzie najnowsza aktualizacja systemu PlayStation 4 zapowiada...
Read More