Sprawdź gameplay z gry Assassin’s Creed Chronicles: China

Ubisoft dzieli się pierwszymi materiałami z gry Assassin’s Creed Chronicles: China. Gra otrzymała gameplay długości 10 minut, sprawdźcie jak się prezentuje.

Marka Assassin's Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.
Marka Assassin’s Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.

Assassin’s Creed Chronicles: China to pierwsza gra z trylogii Assassin’s Creed Chronicles, którą w ostatnich dniach zapowiedziało studio Ubisoft. Pierwsza część cyklu otrzymała gameplay o długości około 10 minut, dzięki czemu gracze już teraz będą mogli sprawdzić najnowszego asasyna w akcji.

Ubisoft najwyraźniej szukają nowych pomysłów i form przekazu swojej popularnej serii. Gra znacząco różni się od głównego cyklu, nie chodzi tutaj tylko o oprawę graficzną, ale schemat rozgrywki. Gameplay oglądamy z innego ujęcia kamery (z boku), niczym w klasycznych platformówkach. Filmik został zamieszczony w niskiej jakości, toteż trudno wyrokować w sprawie grafiki, ale artystycznie wygląda całkiem nieźle.

Trylogia Assassin’s Creed Chronicles ma pojawić się w tym roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One. Ubisoft zaangażował się w ten projekt, a więc gracze mogą liczyć raczej na udaną produkcję. Pytanie tylko, czy gra nie będzie ”gryzła się” z głównym cyklem? Z pewnością będzie to inny, alternatywny tytuł dla Assassin’s Creed: Victory.

[dzięki – YouTube]

assassins-creed-chronicles-china-2

Written By
More from Patryk

Oficjalne okładki FIFA 16 z udziałem kobiet i nowy trailer gry

W sieci pojawiły się oficjalne okładki gry FIFA 16 w wersjach na...
Read More