Sprawdź 3 gadżety, które poprawią jakość rozgrywki na konsolach Xbox

Przygotowano zestaw przydatnych gadżetów dla konsoli Xbox One od firmy Natec Genesis, które pomogą zadbać o akcesoria do tej konsoli. Myślę że warto się zainteresować, bo przedmioty są całkiem przydatne.

Jeżeli tylko jesteś posiadaczem next-gena od firmy Microsoft, to Natec Genesis przygotował dla Ciebie trzy małe drobiazgi, które z pewnością pomogą w obsłudze Xbox One i mogą wyróżnić Twoją konsolę z tłumu. Często zadajemy sobie pytanie: jak ochronić Kinect przed zniszczeniem? Otóż jest na to sposób.

Kamerki do Kinecta posiadają jedną znaczącą wadę, mianowicie wokół nich powstała niezliczona ilość wszelakich teorii spiskowych. Jeżeli tylko obawiasz się o własną prywatność lub najzwyczajniej w świecie pragniesz ochronić obiektyw przed kurzem oraz nadmierną wilgotnością, to osłona obiektywu A26 kompatybilna z Kinect 2.0 się do tego nadaje.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/A26.jpg”]

Co więcej, w ochronie delikatnego sprzętu z pewnością wspomoże nas mały klips A21 do mocowania kamery do Xboxa One. Dzięki mocnemu uciskowi, sensor Kinect 2.0 nie zawiedzie nas nawet podczas najcięższych aktywności ruchowych. Oba gadżety, oczywiście poza pełną trwałością wykonania, charakteryzują się minimalistycznym, stonowanym designem, dzięki któremu świetnie komponują się z konsolą.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/A21.jpg”]

Dla graczy straszną udręką są zużyte bądź zbyt twarde gałki analogowe. Kciuki odruchowo zaczynają się wykrzywiać tak, by po kilku godzinach rozgrywki utrudniać nam nawet trzymanie łyżki. Sposobem na tę wadę na to będą z pewnością nowe nakładki na gałki analogowe A24 w pełni kompatybilne z padami do Xbox One, dzięki którym gra będzie nie tylko przyjemna, ale i wygodna.

Ceny akcesoriów Natec Genesis zaczynają się już od kilkunastu złotych, więc warto się nimi zainteresować, aby ustrzec się przed większymi kosztami. No i fajnie chyba mieć takie gadżety w swoim pokoju gracza, czyż nie?

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/A24.jpg”]

[interaction id=”55840e5d550b50ef3b367250″]

Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed: Unity – fragmenty rozgrywki z Comic-Con 2014

Opublikowano w sieci nowe materiały wideo z gry Assassin’s Creed: Unity, która...
Read More