Spotify zadebiutuje na PlayStation 4 w maju

Firma Sony już wcześniej zapowiadała, że aplikacja Spotify pojawi się na PlayStation 4. Teraz wiadomo, że nastąpi to w maju 2015 roku.

Spotify na PlayStation 4? Jestem za!
Spotify na PlayStation 4? Jestem za!

Spotify to aplikacja za pomocą której połączeni z internetem mają dostęp do wielkiej biblioteki z utworami muzycznymi. Dzięki Spotify będziecie mieli dostęp do bogatej biblioteki albumów muzycznych oraz pojedynczych utworów z wielu gatunków, od jazzu, przez muzykę elektroniczną, na klasycznym rocku kończąc.


Firma Sony zapowiedziała, że aplikacja będzie dostępna już w maju na PlayStation 4. Obie wersje, Premium i darmowa, będą dostępne do maja na najnowszej konsoli Sony. Gracze będą mogli przenieść swoje playlisty na konsolę stacjonarną japońskiego giganta.

Usługa w przyszłości ma pojawić się również na urządzeniach z rodziny Xperia oraz PlayStation 3. Na ten moment nie potwierdzono, czy obecność PlayStation Music na starszych sprzętach będzie od tego samego dnia, co na PlayStation 4. Sony już wcześniej zapowiadali, że PlayStation Music ma objąć aż 41 krajów, w tym Niemcy, Wielką Brytanię, Francję oraz Hiszpanię i Włochy.

[dzięki – http://www.videogamer.com/news/spotify_launches_on_ps4_on_may_30.html]

Spotify png

Written By
More from Patryk

Premiera Grand Theft Auto V na PC zagrożona? (plotka)

W sieci pojawiły się sensacyjne plotki na temat przesunięcia daty premiery gry...
Read More