Spotify jest już dostępne na PlayStation 4 oraz PlayStation 3

Aplikacja Spotify debiutuje na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 3. Wypróbuj muzykę w najwyższej jakości na Twoim PlayStation.

Spotify na PlayStation 4? Jestem za!
Spotify na PlayStation 4? Jestem za!

Z dniem dzisiejszym aplikacja muzyczna Spotify jest już dostępna na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 3.

Podobnie jak komputerowy odpowiednik, aplikacja Spotify na konsolach PlayStation może być obsługiwana również za pośrednictwem urządzeń mobilnych bądź też DualShocka. Spotify na konsolach PlayStation może być bardzo atrakcyjnym programem wzbogacającym rozgrywkę.

Oczywiście do poprawnego działania Spotify wymagane jest połączenie z internetem. Gracze mogą korzystać z tej aplikacji bez dodatkowych opłat (ryzykują obecnością reklam). Istnieje również możliwość wykupienia abonamentu na Spotify, aby pominąć reklamy oraz mieć możliwość korzystania z ulubionych utworów w trybie offline.

Najważniejsze cechy Spotify:

  • Podkład do gry – Wybieraj spośród ponad 30 milionów utworów i stwórz własny podkład muzyczny, chociażby do wyścigów.
  • Muzyka na żądanie dla wszystkich – Słuchaj najlepszej muzyki na żądanie. Wybierz ulubione utwory z zakładki „Twoja muzyka” lub wyszukaj idealną listę na każdy nastrój. Specjalnie dla graczy przygotowano nowe playlisty do gier.
  • Nie przerywaj rozgrywki – Spotify Connect pozwala pominąć utwory i zmieniać głośność muzyki za pomocą urządzeń mobilnych, dzięki czemu nie trzeba przerywać gry.

Spotify premium kosztuje tylko 9,99 dolara, warto jest więc osobiście przetestować tę interesującą ofertę. Co więcej, usługa daje natychmiastowy dostęp aż do 30 milionów utworów wszelakich artystów oraz gatunków. Wystarczy tylko zalogować się na swoim koncie PlayStation Network i pobrać aplikację, aby cieszyć się ulubioną muzyką.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/spotify-now-available-on-ps4-and-ps3/]

playstation-music

Written By
More from Patryk

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – premiera gry w 2015?

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to pełnoprawna odsłona serii, która...
Read More