Spotify będzie dostępne na konsolach PlayStation i urządzeniach Xperia

Firma Sony przygotowała świetną ofertę dla melomanów, mianowicie na PlayStation 4 będzie dostępna aplikacja Spotify.

Spotify na PlayStation 4? Jestem za!
Spotify na PlayStation 4? Jestem za!

Koncern Sony oraz Spotify ogłaszają dziś globalną współpracę strategiczną, dzięki której 64 miliony aktywnych użytkowników PlayStation Network już wkrótce będą mogły się cieszyć nową usługą PlayStation Music.

Już na wiosnę 2015 roku pojawi się ona na konsolach PlayStation oraz telefonach i tabletach z rodziny Xperia w 41 krajach w tym w Polsce. Wyłącznym partnerem PlayStation Network będzie serwis muzyczny Spotify.

Muzyka staje się jedną najważniejszych części współczesnej rozrywki, również w grach wideo. Dzięki PlayStation Music możemy wyjść naprzeciw muzycznym oczekiwaniom milionów użytkowników PlayStation Network na całym świecie. Ogłoszona dziś współpraca to połączenie wszystkiego co najlepsze zarówno w muzyce jak i w grach wideo, z korzyścią zarówno dla użytkowników Spotify jak i społeczności PlayStation Network. Cieszymy się, że to właśnie Spotify staje się podstawą działania PlayStation Music” – Andrew House, prezes i CEO grupy Sony Computer Entertainment Inc.

Spotify na PlayStation Music oferuje dostęp do ponad 30 milionów utworów oraz 1,5 miliarda playlist, zarówno na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 3, jak również urządzeniach mobilnych Xperia.

Użytkownicy PlayStation Music będą mogli tworzyć swoją muzyczną kolekcję oraz słuchać wszystkich playlist dostępnych już w Spotify na urządzeniach wspieranych przez Spotify. Dodatkowo, użytkownicy konsol PlayStation 4 zyskają możliwość używania Spotify podczas grania, dzięki czemu będą mogli stworzyć własną ścieżkę dźwiękową do ulubionych gier.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Microsoft odlicza dni do roku 2015 – na graczy czeka mnóstwo promocji

Zespół Microsoft rozpoczyna kolejny tydzień odliczania do roku 2015 wraz ze świetnymi...
Read More