Spójrzcie na najnowszy zwiastun Monster Hunter 4G

Monster Hunter 4G zmierza wyłącznie na przenośną konsolę Nintendo 3DS. Kolejny zwiastun nie odbiega od tych, które poprzednio zaserwowali nam twórcy czyli studio Capcom. Gra pojawi się się pod koniec tego roku w Japonii, a w 2015 roku w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Twórcy po raz kolejny nie pokazali nic nowego w porównaniu do poprzednich zwiastunów. Po raz kolejny przedstawiają walkę, tym razem ukazując inne kreatury, z którymi będziemy musieli zmierzyć się podczas rozgrywki. Chociaż wiadomo, że gra zmierza wyłącznie na Nintendo 3DS, to i tak trzeba przyczepić się do słabej oprawy graficznej. Zobaczcie sami.

Monster Hunter 4G to kolejna część popularnej serii na konsole Nintendo 3DS. Założenie w najnowszej części nie odbiegają za bardzo od tych, do których przyzwyczaiły graczy poprzednie części. Wcielamy się w bohatera, a naszym głównym zadaniem jest polowanie na stwory i inne różne kreatury. Już w Monster Hunter 4 Capcom zapożyczył wiele rozwiązań ze swego RPGa akcji Dragon’s Dogma, a najbardziej widoczną inspiracją jest możliwość chwytania się przeciwników, co bardzo pomaga w walce, szczególnie z osobnikami pokaźnych rozmiarów. Seria Monster Hunter znana jest przede wszystkim ze świetnych i widowiskowych, wymagających walk, a najwięcej fanów ma w swym rodzimym kraju, czyli w Japonii.

More from Mikołaj Ciesielski

E3 2015- Xbox One otrzyma wsteczną kompatybilność

Tego chyba nie spodziewał się nikt. Microsoft podczas swojej konferencji na targach...
Read More