Split-screen w Resistance 3 potwierdzony

Resistance-3-multiplayer-split-screen-projektkonsola-pl-small
Resistance-3-multiplayer-split-screen-projektkonsola-pl-small

Opcja split-screenu zostanie zaimplementowana również do trybu multiplayer.

Resistance-3-multiplayer-split-screen-projektkonsola-pl

 

Insomniac Games potwierdziło wcześniejsze przecieki mówiące o tym, że najnowsze Resistance 3 będzie umożliwiać zabawę także na podzielonym ekranie. Opcja split-screenu zostanie zaimplementowana również do trybu multiplayer.

Multiplayer w dzisiejszych czasach odgrywa coraz to większą rolę w grach video, jednak ogranicza się z reguły tylko do gry poprzez Internet (jest tak w większości współczesnych strzelanek). Dlatego tym bardziej godna uwagi jest inicjatywa Insomniac Games, które postanowiło umożliwić graczom wspólną zabawę przy jednej konsoli także w trybie multiplayer. Ponadto, jak ujawnił James Stevenson z Insomniac Games, drugi gracz („gość”) będzie mógł zalogować się na swoim osobistym koncie w PSN i tym samym aktualizować swoje statystyki i zdobywać doświadczenie. Opcja tzw. „dualnego logowania” trafić ma dopiero do ostatecznej, finalnej wersji Resistance 3 – zabraknie jej w wersji beta. Dodawanie opcji split-screen stało się ostatnio niezwykle popularne w grach ekskluzywnych dedykowanych Playstation 3. Taką możliwość oferują ostatnio chociażby: Killzone 3 oraz Motorstorm Apokalipsa. Przyznać trzeba, że na tym polu szczególne zasługi przypadają właśnie Insomniac Games, które już w Resistance 2 dodało możliwość gry na podzielonym ekranie.

Szczegóły na temat trybu multi w Resistance 3 zostały przedstawione już w poprzednim miesiącu. Tryb ten umożliwi wspólną zabawę 16 graczom – 8 po stronie

 

    

 


M. P.

Written By
More from konadmin

Niesamowity gameplay Uncharted 3

Naughty Dog udostępnił pierwszy materiał filmowy Uncharted 3.
Read More
Resistance-3-multiplayer-split-screen-projektkonsola-pl-small

Opcja split-screenu zostanie zaimplementowana również do trybu multiplayer.

" />