Spekulacje na temat premiery The Last of Us Remastered ucięte przez Sony.

Emocji i zamieszania z The Last of Us: Remastered nie ma końca. Premiera miała mieć miejsce 13 czerwca, lecz twórcy przełożyli ją na lato tego roku.

Czy Sony zrobi niespodziankę swoim fanom?

Całe zamieszanie zostało spowodowane przez sklep Game, a właściwie przez ulotkę tego sklepu, na której wyraźnie widnieje data 13 czerwca. Od razu w sieci pojawiły się przypuszczenia, że firma Sony celowo przesunęła datę na lato, by ogłosić podczas konferencji na E3, że The Last of Us jest już dostępne. Jednakże wszelkie spekulacje ucięła właśnie firma Sony, która w komunikacie do GameSpot stwierdza jasno, że data premiery to nie 13 czerwca, a lato tego roku. Wszystko wskazuje na to, że nie ma co liczyć na to, że The Last of Us: Remastered trafi na PlayStation 4 w czerwcu. Jednakże gdyby Sony na swej konferencji ogłosiło, że gra jest już dostępna na pewno ucieszyłaby wszystkich posiadaczy ich nowej konsoli.

The Last of Us to interaktywny survival horror, który łączy w sobie grę akcji i element przygodowe. Dzieło Naughty Dog zadebiutowało 14 czerwca 2013 roku na PlayStation 3 i z miejsca podbiła serca wielu graczy. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody oraz 6 mln sprzedanych egzemplarzy.

[dzięki- GameSpot]
Ilustracja nawiązująca do The Last of Us 2.
Ilustracja nawiązująca do The Last of Us 2.
More from Mikołaj Ciesielski

30 klatek na sekundę również w Bloodborne?

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From...
Read More