Specjalne gadżety dla fanów marki Batman: Arkham

W sieci pojawiły się informacje dotyczące Batman: Arkham Knight, którego premiera zostanie wsparta serią gadżetów z gry, między innymi maską Batmana oraz figurką.

Batman: Arkham Knight to zwieńczenie serii Rocksteady, które trafi tylko na konsole nowej generacji.
Batman: Arkham Knight to zwieńczenie serii Rocksteady, które trafi tylko na konsole nowej generacji.

Zbliżamy się do wielkiej premiery gry Batman: Arkham Knight, której towarzyszyć będzie ponadto seria gadżetów dla graczy. W sieci pojawiły się informacje oraz zdjęcia przedmiotów kolekcjonerskich, które gracze będą mogli zakupić oddzielnie.

  • Figurka kolekcjonerska Harley Quinn – 24, 99 dol.
  • Podświetlana maska Batmana – 850 dol. (około 2960 zł.)

Figurka Harley Quinn będzie dostępna w sprzedaży już od 15 kwietnia przyszłego roku. Będziecie mogli zakupić ten gadżet w sieci sklepów Amazon, ale radzimy się spieszyć, bowiem jego ilość jest ograniczona. Figurka liczy sobie 6,5 cala wysokości i wygląda całkiem pozytywnie.

Drugim, niezwykle interesującym gadżetem jest kolekcjonerska maska głównego bohatera serii. Podświetlana maska Batmana wygląda niezwykle kosmicznie, podświetlenie gadżetu ma sprawiać wrażenie, że całość unosi się nad ziemią. W pokoju gracza ten przedmiot prezentował by się niezwykle efektownie.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2014/12/21/release-date-and-price-announced-for-dc-collectibles-batman-arkham-knight-harley-quinn-action-figure/]

Harley Quinn dla kolekcjonerów!
Harley Quinn dla kolekcjonerów!
Maska Batmana dla kolekcjonerów pasjonatów!
Maska Batmana dla kolekcjonerów pasjonatów!
Written By
More from Patryk

Twórca marki Assassin’s Creed pracuje nad nową grą

Dyrektor kreatywny pierwszego Assassin’s Creed, Patrice Desilets, założyn nowe studio o nazwie...
Read More