Specjalne gadżety dla fanów marki Batman: Arkham

W sieci pojawiły się informacje dotyczące Batman: Arkham Knight, którego premiera zostanie wsparta serią gadżetów z gry, między innymi maską Batmana oraz figurką.

Batman: Arkham Knight to zwieńczenie serii Rocksteady, które trafi tylko na konsole nowej generacji.
Batman: Arkham Knight to zwieńczenie serii Rocksteady, które trafi tylko na konsole nowej generacji.

Zbliżamy się do wielkiej premiery gry Batman: Arkham Knight, której towarzyszyć będzie ponadto seria gadżetów dla graczy. W sieci pojawiły się informacje oraz zdjęcia przedmiotów kolekcjonerskich, które gracze będą mogli zakupić oddzielnie.

  • Figurka kolekcjonerska Harley Quinn – 24, 99 dol.
  • Podświetlana maska Batmana – 850 dol. (około 2960 zł.)

Figurka Harley Quinn będzie dostępna w sprzedaży już od 15 kwietnia przyszłego roku. Będziecie mogli zakupić ten gadżet w sieci sklepów Amazon, ale radzimy się spieszyć, bowiem jego ilość jest ograniczona. Figurka liczy sobie 6,5 cala wysokości i wygląda całkiem pozytywnie.

Drugim, niezwykle interesującym gadżetem jest kolekcjonerska maska głównego bohatera serii. Podświetlana maska Batmana wygląda niezwykle kosmicznie, podświetlenie gadżetu ma sprawiać wrażenie, że całość unosi się nad ziemią. W pokoju gracza ten przedmiot prezentował by się niezwykle efektownie.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2014/12/21/release-date-and-price-announced-for-dc-collectibles-batman-arkham-knight-harley-quinn-action-figure/]

Harley Quinn dla kolekcjonerów!
Harley Quinn dla kolekcjonerów!
Maska Batmana dla kolekcjonerów pasjonatów!
Maska Batmana dla kolekcjonerów pasjonatów!
Written By
More from Patryk

Fascynujący pokaz możliwości silnika graficznego Cry Engine

W sieci pojawiły się materiały wideo prezentujące dokonania programistów od grafiki komputerowej...
Read More