Specjalna edycja PlayStation 4 z grą Star Wars Battlefront już dostępna w Polsce

Firma PlayStation Polska poinformowała o możliwości zamówienia przedpremierowego konsoli PlayStation 4 z motywem z gry Star Wars Battlefront.

Jedną z najważniejszych, a może i najważniejszą premierą tego roku jest gra Star Wars Battlefront. Wielu graczy oczekuje na ten tytuł, który pojawi się na konsolach i komputerach osobistych. Jeżeli tylko ktoś z Was jeszcze nie przesiadł się na nową platformę, to PlayStation Polska informują o możliwości składania zamówień przedpremierowych na specjalną edycję konsoli PlayStation 4.

Najnowszy zestaw PlayStation 4 zawiera w sobie następujące elementy:

  • Konsola PS4 z wizerunkiem Dartha Vadera,
  • Specjalna edycja kontrolera DualShock,
  • okablowanie,
  • grę Star Wars: Battlefront.

Oferta specjalna jest bardzo interesująca dla wszystkich tych, którzy nie zakupili jeszcze konsoli nowej generacji. Warto rozpatrzyć ten zakup, choć cena sugerowana to 1899 złotych. W ramach oferty Media Markt można jeszcze zakupić konsolę ze wsparcie abonamentu Orange (za 500 złotych), ale to również dodatkowo rozważyć.

Gra Star Wars Battlefront zapowiada się rewelacyjnie. Premiera odbędzie się już z dniem 19 listopada na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/darth-vader-playstation-4-1-1024×683.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/darth-vader-playstation-4-4-1024×683.jpg”]

[interaction id=”5626524041d4754d14747d15″]

Written By
More from Patryk

Flockers – nowa gra studia Team 17, twórców serii Worms

Brytyjskie studio Team 17 znane jest przede wszystkim z legendarnej serii gier...
Read More