Soul Sacrifice Delta – zwiastun premierowy gry, premiera w tym miesiącu

Soul Sacrifice Delta to rozbudowana wersja gry akcji, która jest ekskluzywną pozycją na PlayStation Vita. W sieci pojawił się zwiastun premierowy gry, która jeszcze w tym miesiącu trafi na rynek.

PlayStation Vita to aktualnie najmocniejsza konsola przenośna na rynku.
PlayStation Vita to aktualnie najmocniejsza konsola przenośna na rynku.

Świetne wiadomości dla wszystkich tych, którzy czują niedosyt gier na PlayStation Vita. Dziś na półkach sklepowych w całej Europie możecie znaleźć Soul Sacrifice Delta, a więc dopracowaną wersję oryginału sprzed roku. Tytuł różni się względem pierwowzoru pod wieloma względami. Rozgrywka została rozbudowana o nowe starcia z bossami, motywy fabularne, jak również kooperacyjne działania. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun premierowy, który w jasny sposób nakreśla, z jaką pozycją mamy tutaj do czynienia. 

Soul Sacrifice Delta to rozwinięcie formuły oryginalnej wersji Soul Sacrifice, za którą odpowiada studio Marvelous AQL. Gra jest utrzymaną w mrocznych klimatach grą zręcznościową, stawiającą na akcję i eksplorację otoczenia. Wcielamy się w młodzieńca wykształconego przez okrutnego czarnoksiężnika, a sama akcja gry ma swój początek, gdy główny bohater ma być złożony w ofierze. Program to gra akcji, w której rozgrywka skupia się w głównej mierze na walce z zastępami przeciwników. Twórcy gry przygotowali dla nas mnóstwo ciekawych atrakcji, w tym rozgrywki wieloosobowe do czterech graczy jednocześnie. Grę cechuje mroczny klimat, oraz całkiem ciekawe sceny walki. Myślę że wielu z Was sięgnie po ten tytuł po raz kolejny. Otrzymacie dodatkowe zadania, linię fabularną, questy poboczne oraz ulepszoną grafikę. Zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Bloodborne – wersja demonstracyjna robi wrażenie!

W sieci opublikowano materiał promocyjny z gry Bloodborne, która pojawi się na...
Read More