Soul Sacrifice Delta na świeżym zwiastunie i z datą premiery

Soul Sacrifice Delta to rozbudowana wersja, wydanego wcześniej na PlayStation Vita, Soul Sacrifice. Studio Marvelous opublikowało w sieci nowe materiały wideo z tej produkcji, jak również podało dokładną datę premiery. Na poniższym zwiastunie możecie zapoznać się z historią, jaka zostanie przedstawiona w grze.

SoulSacrifice

Soul Sacrifice Delta to rozwinięcie formuły oryginalnej wersji Soul Sacrifice, za którą odpowiada studio Marvelous AQL. Gra jest utrzymaną w mrocznych klimatach grą zręcznościową, stawiającą na akcję i eksplorację otoczenia. Wcielamy się w młodzieńca wykształconego przez okrutnego czarnoksiężnika, a sama akcja gry ma swój początek, gdy główny bohater ma być złożony w ofierze. Program to gra akcji, w której rozgrywka skupia się w głównej mierze na walce z zastępami przeciwników. Napotkani adwersarze to w zasadzie ludzie, którzy zostali zmutowani przez nie roztropne korzystanie ze sztuki magicznej. Twórcy gry przygotowali dla graczy rozbudowany system walki, pozwalający na na wyprowadzanie różnorodnych ciosów i korzystanie z szerokiego arsenału uzbrojenia. Najciekawszym elementem gry jest sztuka magiczna, która wymaga poświęcenia części ciała bohatera, celem skorzystania z dowolnego zaklęcia. Gra jest wzbogacona o tryb wieloosobowy, z naciskiem na kooperację wielu graczy, za pomocą sieci LAN lub szerokopasmowego internetu. 

Tytuł różni się względem pierwowzoru pod wieloma względami. Rozgrywka została rozbudowana o nowe starcia z bossami, motywy fabularne, jak również kooperacyjne działania. Gra jest dostępna tylko na PlayStation Vita, a wstęp do tej historii możecie sprawdzić poniżej. Souls Sacricife Delta trafi na półki sklepowe już w maju tego roku. 

Written By
More from Patryk

gamescom 2015: ujawniono datę premiery gry Battleborn

Wiemy już, kiedy Battleborn, czyli nowa strzelanina twórców Borderlands zadebiutuje na rynku....
Read More