Sony zdradza szczegóły rekompensaty za świąteczne problemy z PlayStation Network

Sony zapowiedziało, że zrekompensuje posiadaczom PlayStation Plus problemy, które wystąpiły z PlayStation Network podczas świąt Bożego Narodzenia. Dziś poznaliśmy szczegóły na temat przeprosin od japońskiej firmy.

PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.

Atak hakerów, którzy sprawili, że żaden posiadacz konsol Sony nie mógł połączyć się z PlayStation Network podczas Świąt Bożego Narodzenia spowodował dość dużą złość graczy, którzy domagali się rekompensaty, za kilka dni straconej subskrypcji. Japońska firma obiecała, że wynagrodzi to graczom i dzisiaj poznaliśmy dokładne szczegóły owych przeprosin.

Pierwszym gestem ze strony Sony jest fakt, iż każdy kto w dniu 25 grudnia miał aktywną subskrypcję PlayStation Plus otrzyma dodatkowe 5 dni abonamentu. Gratisowe dni zostaną automatycznie przypisane do naszego konta, a więc nie musimy się trudzić ze zgłaszaniem czegokolwiek. Sony zapowiedziało, że każdy otrzyma wiadomość, która potwierdzi dodatkowe 5 dni PlayStation Plus.

Ponadto, również w ramach rekompensaty, Sony oferuje zniżkę w wysokości 10 % na zakupy w PlayStation Store (zniżka obejmuje kwotę całego koszyka). Rabat dotyczyć będzie wszystkich produktów, które znajdują się w PlayStation Store. Oferta trwać będzie od 23 do 26 stycznia. W celu otrzymania zniżki należy wprowadzić odpowiedni kod, który japońska firma udostępni w ciągu najbliższych dni.

[dzięki- http://www.vg247.com/2015/01/20/playstation-store-offers-10-discount-as-apology-for-holiday-outage/]

 

Oferta PlayStation Store już wkrótce się powiększy, macie jakieś typy?
Oferta PlayStation Store już wkrótce się powiększy, macie jakieś typy?
More from Mikołaj Ciesielski

Magnum Opus, pojazd z Mad Maxa powstanie naprawdę.

Mad Max jest trzecioosobowa grą akcji, osadzoną w otwartym postapokaliptycznym świecie, która nawiązuje...
Read More