Sony zarejestrowało domeny WipEout Trinity i WipEout 2048

Wipeout-HD-sony-Trinity-2048-projektkonsola-small
Wipeout-HD-sony-Trinity-2048-projektkonsola-small

Domena wipeouttrinity.com zarejestrowana została w listopadzie ubiegłego roku.

 

 


Systematyczne śledzenie wniosków o rejestrację domen internetowych to znakomity sposób, by dowiedzieć się, co szykują producenci i wydawcy gier wideo. Na tej właśnie podstawie serwis SystemLink odkrył WipEout Trinity i WipEout 2048, czyli najprawdopodobniej kolejne tytuły z futurystycznej, wyścigowej serii rozwijanej przez studio deweloperskie firmy Sony Computer Entertainment w Liverpoolu (dawniej funkcjonujące pod nazwą Psygnosis).

Domena wipeouttrinity.com zarejestrowana została w listopadzie ubiegłego roku. Po wpisaniu adresu witryny w przeglądarce internetowej, automatycznie przekierowuje ona na oficjalną stronę PlayStation, co już samo w sobie dodaje jej wiarygodności. Na podstawie bardzo skąpych informacji trudno jednak określić, czy chodzi o nową grę na PlayStation 3, Next Generation Portable (NGP), a może tylko kompilację wcześniejszych odsłon serii WipEout przygotowywaną na którąś z wymienionych platform.

Wipeout-HD-Trinity-2048-projektkonsola-pl

Serwis CVG zwraca jednak uwagę, że WipEout Trinity może mieć coś wspólnego z adnotacją znalezioną kilka tygodni temu w sieciowym CV Martina Linklatera. Opisując swoje dokonania zawodowe były pracownik liverpoolskiego studia SCE (obecnie na etacie w Bizzare Creations) wspomniał, że zajmował stanowisko dyrektora technicznego nieujawnionego dotąd projektu z serii WipEout, produkowanego z myślą o konsoli PlayStation 3.

Z kolei Alex Wozniak z redakcji SystemLink uważa, że druga z zastrzeżonych domen – wipeout2048.com, zawiera najprawdopodobniej nazwę jednej z czterech (obok Uncharted, ModNation Racers i Smart As) przygotowywanych przez Sony gier startowych na kieszonkową konsolę Next Generation Portable, która na sklepowych półkach pojawi się jeszcze w tym roku.

Więcej szczegółów na temat bardzo prawdopodobnej kontynuacji serii WipEout spodziewamy się usłyszeć w trakcie zbliżających się targów E3 w Los Angeles, które rozpoczną się dokładnie za miesiąc.

Written By
More from konadmin

PES 14 – Winning Eleven 2014

Na japońskiej stronie Konami pojawiła się grafika, która dla wielu będzie bardzo...
Read More
Wipeout-HD-sony-Trinity-2048-projektkonsola-small

Domena wipeouttrinity.com zarejestrowana została w listopadzie ubiegłego roku.

 

 


" />