Sony zapowiedziało zestaw PlayStation 4 z Driveclub

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się informacja na temat nowych zestawów PlayStation 4. Konsola Sony będzie sprzedawana w zestawie z grą Driveclub.

Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Driveclub pojawi się na rynku już 8 października tego roku w wersji na PlayStation 4. Firma Sony oficjalnie potwierdziła, że na rynku dostępny będzie również niezwykle ciekawy zestaw (bundle pack), który zawierać będzie wyścigi Evolution Studios oraz konsolę PlayStation 4. 

Informację traktujmy jako oficjalną, ponieważ wpis pojawił się na oficjalnym blogu PlayStation. Sugerowana cena paczki z konsolą wynosi 439.99 euro, a więc około 1800 złotych. Najprawdopodobniej w naszym kraju zestaw dostępny będzie za tradycyjną cenę 1899 złotych, ale na oficjalne potwierdzenie będziemy musieli jeszcze poczekać. Zestaw ma trafić do sprzedaży w tym samym momencie, w którym Driveclub dostępny będzie detalicznie. 

Tytuł jest klasyczną grą wyścigową, która kładzie nacisk na rozgrywki wieloosobowe. Gra miała być dostępna w momencie premiery PlayStation 4, ale autorzy przesunęli jej debiut na październik tego roku. Wyścigi były robione od początku, ponieważ nie do końca odpowiadały firmie Sony. Po długim okresie oczekiwania na ten niezwykle ciekawy tytuł w końcu przyjdzie nam go przetestować. Rzeczona oferta jest więc skierowana do wszystkich tych, którzy nie zdecydowali się na zakup PlayStation 4. 

Zestaw PlayStation 4 wraz z grą wyścigową Driveclub.
Zestaw PlayStation 4 wraz z grą wyścigową Driveclub.
Written By
More from Patryk

PlayStation Vita w zestawie z Borderlands 2 i około stu gier w 2014

PlayStation Vita będzie sprzedawane w zestawie z Borderlands 2. Produkcja Gearbox Software...
Read More