Sony zapowiedziało oficjalny pilot do PlayStation 4

Firma Sony przygotowuje pilot dedykowany konsoli PlayStation 4. Operowanie mediami będzie od teraz wygodniejsze, aniżeli za pośrednictwem DualShocka 4.

Premiera pilota do PlayStation 4 może jeszcze chwilę poczekać, ale już teraz wiemy, jak świetnie ten gadżet będzie się prezentował i jakimi funkcjami będzie się wyróżniał.

Firma Sony wypuści pilot Bluetooth dla konsoli PlayStation 4, aby gracze mogli w wygodniejszy sposób korzystać z medialnych funkcjonalności tej konsoli. Przeglądanie filmów, słuchanie muzyki i nagrywanie będzie jeszcze wygodniejsze.

W sieci pojawiło się nawet oficjalne zdjęcie tego urządzenia, które wygląda bardzo solidnie i stylowo. Oczywiście otrzymamy klasyczne przyciski, dodatkowo buttony Share, PS oraz HOME. Ułożenie przycisków wygląda świetnie i cechuje się ergonomią wykonania.

Oficjalny pilot do PlayStation 4 został wyceniony na 30 dolarów, a więc około 100 złotych. Niewielka kwota za wygodę użytkowania i konkretny, oficjalny gadżet do konsoli. Jesteście zainteresowani tym gadżetem?

[dzięki – http://www.psu.com/news/27627/Official-PlayStation-4-remote-control-revealed-complete-with-PlayStation-symbols]

ps4controller(1)

Written By
More from Patryk

Project CARS również może pochwalić się zmiennymi warunkami atmosferycznymi

Firma Slightly Mad Studios opublikowała w sieci nowe materiały z gry Project...
Read More