Sony zapowiedziało nowe kolory PlayStation 4

Kolorowe nakładki na PlayStation 4 oraz nowe modele kontrolera Dual Shock 4 wejdą na rynek w Japonii jeszcze w listopadzie. Bardzo możliwe, że gadżety pojawią się również na zachodzie.

PlayStation 4 nabiera rozpędu i zamierza również odświeżyć nieco swój wygląd. Kolorowe nakładki na panele konsoli oraz nowe modele kontrolerów wchodzą na rynek w Japonii. Tamtejszy sukces z pewnością zadecyduje o przeniesieniu tych gadżetów również na rynki zachodnie oraz do Europy.

Sony zamierza nieco odświeżyć wizerunek konsoli PlayStation 4 dlatego też prezentuje kolorowe nakładki na dysk HDD. Do wyboru, nawet w zamówieniach przedpremierowych, jest kilka kolorów, które powinny rozjaśnić wizerunek Waszego sprzętu. Nowe kontrolery zostaną udostępnione aż w czterech kolorach – gold, silver, steel black oraz crystal. Moim zdaniem najlepiej prezentuje się ten ostatni (przeźroczysty) oraz srebrny, który wygląda niesamowicie.

Poniżej możecie zobaczyć trailer zapowiadanych gadżetów. Mam nadzieję, że pojawią się również w naszym kraju. Doskonale pamiętam epokę pierwszego PlayStation, kiedy to w magazynach growych można było dostać specjalne naklejki z motywami z takich gier jak Tekken, czy Tomb Raider. Dziś Sony przygotowało zupełnie inną ofertę, ale która w podobny sposób ma szansę odświeżyć wizerunek naszej konsoli. Jesteście zainteresowani?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=o-C61eVmOek” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f29e858f1e968801f0efbf”]

Written By
More from Patryk

Do czego służy wytrzymałość w grze Fallout 4?

Bethesda publikuje kolejny materiał z serii SPECIAL w ramach której omawiane są...
Read More