Sony zapowiedziało limitowaną edycję PlayStation 4 dla fanów Batmana!

Sony zapowiedziało kolejną limitowaną edycję PlayStation 4. Tym razem motywem przewodnim będzie najnowszą odsłona serii Batman: Arkham od Rocksteady Studios.

Seria Batman: Arkham to bez wątpienia najlepsze gry wideo, które przedstawiają przygody Człowieka- Nietoperza.

Batman: Arkham Knight jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Nic więc dziwnego, że Sony zdecydowało się zapowiedzieć limitowaną edycję swojej najnowszej konsoli inspirowaną kolejną odsłoną przygód Człowieka- Nietoperza. Edycja ta sprzedawana będzie razem z grą.

Trzeba przyznać, że konsola w tej edycji prezentuje się naprawdę ładnie, a jej szary kolor, na pewno przyciągnie wielu graczy, którzy nie załapali się na edycję specjalną, którą Sony przygotowało na 20- lecie istnienia marki PlayStation.

Fakt, iż Sony przygotowuje specjalną edycję z okazji premiery Batman: Arkham Knight nie powinien dziwić, bowiem współpraca japońskiej firmy oraz Rocksteady Studios wiadoma jest nie od dziś. Już od kilku miesięcy wiadomo, że posiadacze PlayStation 4 otrzymają ekskluzywne DLC.

Premiera gry Batman: Arkham Knight zaplanowana jest na 23 czerwca 2015 roku. Tytuł ten trafi na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

[dzięki- http://www.vg247.com/2015/03/31/batman-arkham-knight-steel-grey-ps4/]

batman_arkham_knight_black-PS4 batman_arkham_knight_steel_grey_ps4 batman_arkham_knight_steel_grey_ps4-2 batman_arkham_knight_steel_grey_ps4-3

 

More from Mikołaj Ciesielski

Nowe przecieki dotyczące Star Wars: Battlefront!

Star Wars: Battlefront jest najbardziej wyczekiwaną produkcją przez wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen....
Read More