Sony zapowiada Metal Gear Solid V: Ground Zeroes w zestawie z PlayStation 4

Japoński oddział Sony zapowiedział właśnie nową ofertę dla klientów łaknących PlayStation 4. W zestawie z konsolą ukaże się Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, sam sprzęt otrzyma malowanie nawiązujące do gry Kojima Productions.

ps

 

Przewidywałem taki obrót sytuacji, ale nie spodziewałem się, że dojdzie do tego tak szybko. Sony oficjalnie zapowiedziało nowy zestaw: PlayStation 4 wraz z Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Paczka trafi na japoński rynek już wkrótce w cenie 46,980 yenów. Jest to standardowy model PlayStation 4, do którego Sony załącza najnowszą odsłonę serii Hideo Kojimy, który wraz z Kojima Productions pracował nad nią od wielu lat. Warto wspomnieć, że konsola otrzymała nowe, stylistycznie nawiązujące do Ground Zeroes malowanie. Ogromne odznaczenie FOX na konsoli jest świetne, każdy fan serii z dumą postawi takie urządzenie pod swoim telewizorem. Na chwilę obecną brak informacji na temat planów wydania bundlepacka na zachodnich rynkach. Uważam jednak, ze to kwestia czasu, nim trafi on do naszych sklepów.

Warto też wspomnieć o samej grze. Głównym bohaterem gry jest Big Boss,  jedna z kluczowych postaci w uniwersum Kojimy, która jest świetnie znana sympatykom serii, między innymi dzięki Metal Gear Solid: Peace Walker. Budzi się on po dziewięciu latach śpiączki, która była efektem odniesionych ran, w tym stratą lewej ręki. Wydarzenia, które doprowadziły go do tego stanu, zostaną przedstawione w prologu do piątej odsłony serii, zatytułowanym właśnie Ground Zeroes. W sieci pojawiły się nawet pierwsze oceny gry, które nie są zbyt łaskawe dla twórców. Okazuje się, że gra jest dość krótkim wstępem do rozgrywki właściwej, a wielu fanów jest rozgoryczonych tym faktem. Poniżej możecie rzucić okiem na zdjęcie wspomnianego zestawu. Myślę że w takim przypadku, jako demo technologiczne, Metal Gear Solid V: Ground Zeroes pasuje idealnie. 

main_img

Written By
More from Patryk

Sprawdź oficjalne okłady gry F1 2015

Firma Cenega zajmie się oficjalną dystrybucją gry F1 2015 na terenie naszego...
Read More