Sony zapowiada kolejną aktualizację dla PlayStation 4

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat aktualizacji oprogramowania PlayStation 4. Łatka 1.75 wprowadzi szereg istotnych zmian i nową funkcję.

PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.
PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.

Firma Sony udostępniła na dniach nową aktualizację oprogramowania konsoli PlayStation 4. Firmware 1.74 nie wnosi większych zmian do funkcjonowania konsoli, najpewniej jest kolejną aktualizacją, która ma uchronić konsole przed piractwem oraz zabezpieczyć w sieci. Jednakże japoński koncern już zapowiedział kolejną wersję oprogramowania, która ma wnieść sporo nowości dla właścicieli PlayStation 4.

Japoński gigant przygotowuje dla nas aktualizację o numerze 1.75. Tym razem będziemy mogli liczyć na zupełnie nową funkcję, dzięki której na PlayStation 4 uruchomimy filmy zapisane na nośnikach Blue-ray. Oczywiście mowa tutaj również o pełnym wsparciu dla standardu 3D w filmach. Patch będzie dostępny już w przyszłym tygodniu, o czym firma poinformowała na swoim oficjalnym Twitterze.

Funkcja jest dostępna od wielu lat na starszej konsoli japońskiej firmy, a więc PlayStation 3. Sony zdecydowało się wprowadzić format Blue-ray ze wsparciem 3D dopiero teraz. Miejmy nadzieję, że nadchodząca aktualizacja usprawni działanie systemu i go przyspieszy, ponieważ PlayStation 4 nadal potrafi nieźle zwolnić. Krążą pogłoski, że kolejną, tym razem wielką aktualizację systemu poznamy na targach gamescom 2014. Czego byście od niej oczekiwali?

Firma Sony systematycznie wprowadza w życie kolejne aktualizacje dla konsoli PlayStation 4.
Firma Sony systematycznie wprowadza w życie kolejne aktualizacje dla konsoli PlayStation 4.

 

Written By
More from Patryk

Electronic Arts chwali się statystykami bety Battlefield Hardline

Organizatorzy beta testów gry Battlefield Hardline zdecydowali się na małe podsumowanie. EA...
Read More