Sony zapewnia wzmocnienie PlayStation Plus i lepszą ofertę gier

Firma Sony zdaje sobie sprawę z niezadowolenia graczy w sprawie podniesienia ceny abonamentu PlayStation Plus. Brytyjski oddział firmy wystosował już nawet oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Sony PlayStation UK wystosowało oficjalny komunikat w sprawie podniesienia ceny abonamentu PlayStation Plus. Ostatnio pisaliśmy o tym na Projekt Konsola, dziś warto wczytać się w to, co mają do powiedzenia oficjele Sony.

Zdaniem koncernu podniesienie ceny abonamentu wpłynie pozytywnie na ofertę gier na PlayStation 4, ale również PlayStation Vita oraz PlayStation 3. Firma obiecuje, że od teraz dołoży wszelkich starań, aby usprawnić działanie serwerów, usługi oraz wzbogacić PlayStation Plus o lepsze gry.

Pieniądze zarobione po podwyżce abonamentu mają zostać przeznaczone na jej rozwój. Z oficjalnej notki dowiadujemy się, że pozwolą one na zakup licencji na lepsze gry, w szczególności te na PlayStation 4. Gracze na PlayStation 4 nadal oczekują na konkretne tytuły AAA. W ostatnim okresie otrzymali Styx: Master of Shadows a w sierpniowej ofercie Lara Croft and the Temple of Osiris. Ciekaw jestem kolejnych postępów Sony w tej kwestii.

Na koniec pozostaje sprawa usprawnienia działania PlayStation Network i przerw technicznych. Sony ponoć i tutaj chce dokonać wielu zmian i usprawnić działanie systemu.

[dzięki – http://www.psu.com/news/27797/Sony-ensures-the-best-possible-service-with-the-most-compelling-content-following-PlayStation-Plus-price-hike]

ps plus oferta

[interaction id=”5562f34328430a5757ca7b98″]

Written By
More from Patryk

Dziś premiera LEGO Hobbit

Traveller’s Tale wydaje na rynek gier wideo kolejny tytuł z uniwersum LEGO....
Read More