Sony wydaje Broken Sword 5: The Serpent’s Course na PlayStation Vita

Broken Sword:The Serpent’s Curse to przygodówka, oraz  piąta odsłona popularnej serii, która narodziła się w 1996 roku. Producentem gry jest brytyjskie studio Revolution Software, które teraz, wespół z firmą Sony, udostępnia grę na PlayStation Vita.

Broken Swort 5: The Serpent's Course to piąta odsłona bardzo popularnych przygodówek studia Revolution, która teraz trafi na PlayStation Vita.
Broken Swort 5: The Serpent’s Course to piąta odsłona bardzo popularnych przygodówek studia Revolution, która teraz trafi na PlayStation Vita.

Na oficjalnym blogu PlayStation opublikowano bardzo ciekawy wpis, który jest równocześnie zapowiedzią nowej gry na PlayStation Vita. Sprzęt otrzyma klasyczną grę przygodową Broken Sword: The Serpent’s Curse, która w przeszłości została wypuszczona na komputerach osobistych. Jest to znaczące wydarzenie w kalendarzu premier handhelda Sony, ponieważ tytuł jest bardzo jakościowy oraz przedstawia intrygującą historię. Autorzy gry, firma Revolution, udostępniła Broken Sword na platformie PlayStion Store, a więc od dnia dzisiejszego możecie cieszyć się tym klasycznym reprezentantem gier przygodowych.

Rozgrywka polega na odkrywaniu tajemniczej historii dwójki bohaterów. Piąta odsłona powraca do korzeni oferując graczom pięknie malowane, dwuwymiarowe tła oraz klasyczne podejście do tematu. Oprawa graficzna została podciągnięta do jakości High Definition, ale trzon mechaniki pozostaje bez zmian. Zwiedzamy zarówno Paryż jak i Londyn, ponadto wiele innych egzotycznych lokacji, rozsianych po całym świecie. Modele postaci zostały jednak zaprojektowane w technologii 3D, co pozwala poruszać się w nimi w bardziej realistyczny sposób. Rozwiążemy tutaj mnóstwo zagadek logicznych, odwiedzimy magiczne lokacje, przeprowadzimy wiele zaskakujących rozmów. Spragnieni wielkiej przygody, powinni szukać tej pozycji w sklepiku PlayStation Store.

[dzięki – PSblog]

Written By
More from Patryk

Pro Evolution Soccer 2015 to kompletnie odmieniony projekt

Od dłuższego czasu marka PES ma spore problemy, aby dogonić konkurencję w...
Read More