Sony wraz Evolution Studios przepraszają za wpadkę DriveClub PlayStation Plus Edition

W sieci pojawiły się kolejne tłumaczenia Sony oraz Evolution Studios dotyczące DriveClub w edycji PlayStation Plus.

DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.
DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.

DriveClub to jedna z najważniejszych premier na PlayStation 4 w tym roku. Po wielomiesięcznych oczekiwaniach gracze ostatecznie otrzymali ten tytuł, jednakowoż premiera wiązała się z wieloma problemami i niedogodnościami. Ostatecznie wycofano się (okresowo) z pomysłu wprowadzenia na rynek edycji przeznaczonej dla subskrybentów PlayStation Plus. Do dziś nie otrzymaliśmy konkretnej daty premiery tej edycji gry.

Sony oraz Evolution Studios ponownie przepraszają za problemy związane z premierą gry. Na ten temat postanowił się wypowiedzieć Fergal Gara, szef brytyjskiego oddziału Sony. Oto jego komentarz w tej sprawie:

”To trochę rozczarowujące, gdy wkładasz w prace całą swoją duszę w myśl idei #4ThePlayers, a na końcu okazuje się, że gra jednak ma spore problemy. To z pewnością nie było planowane działanie zespołu. To bardzo ambitna gra, ale Evolution Studios jest wstyd, tak jak i nam, że do czegoś takiego doszło. Możemy tylko przeprosić i zabrać się do pracy.” – Fergal Gara, Sony UK.

DriveClub dostępne jest tylko na konsolę PlayStation 4. Tytuł wzbudza wielkie zainteresowanie głównie za sprawą społecznego podejścia do rozgrywki. Tym niemniej premiera została przeprowadzona w nieprzemyślany sposób. Autorzy nadal pracują nad wersją dla PlayStation Plus.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2014/12/10/sony-and-evolution-studios-apologize-for-driveclub-launch-delays-studio-will-be-doing-our-damndest-to-make-things-right/]

Wszystko można zarzucić DriveClub, ale nie to, że gra wygląda wybitnie!
Wszystko można zarzucić DriveClub, ale w ostatecznym rozrachunku gra wygląda wybitnie!
Written By
More from Patryk

E3 2015 – Deus Ex: Mankind Divided na 25-minutowym wideo

Dziś możemy zobaczyć kolejne materiały wideo z E3 2015 w wykonaniu Deus...
Read More